bugün

lan cüce.... polis senin babanın uşağı mı... ara da gelsinler bakalım kim kimi aldırıyor içeri....
dedesini siktiğimin irlanda cini kılıklı pezevenk.

ibret olsun diye taksim meydanına çıkarıp gençliğe hitabeyi okutturacaksın amk irticacı ibneye.
- ak partiye verdim
-kızım çünkü çalişiyı.

https://www.youtube.com/watch?v=Sw6wwc1uKW4
röportaja, kürtaj hem de ısrarla kürtaj demeye devam eden dedemizin kendisine sataşanları tehdit ederken kullandığı cümledir.
Siyasal islam'ın yani (bu sırada, siyaset ile din ateş ile barut gibidir. Kabaca siyaset; yalan, kandırma, insanları kullanma, mümkün olmayan bir şeyi mümkün kılma değil buna insanları inandırma, amacı doğrultusunda yalan söyleme sanatıdır) Müslüman'ım diyen insanın demokrasi anlayışını sergileyen örnek.
Benden değilsen, benim gibi düşünmüyorsan, beni desteklemiyor ve benim için çalışmıyorsan, bana hizmet etmiyorsan sana yaşam hakkı konuşma hakkı yok demenin ispatı olur bu söylem.
Tahammülsüzlük vardır, hoşgörü yoktur.
Aslında gülüp eğlenecek geyik yapılacak durum değil, tam tersine; korkup irkilip ibretlik durum olarak görülmesi gereken durumdur.
röportaja, kürtaj hem de ısrarla kürtaj demeye devam eden dedemizin kendisine sataşanları tehdit ederken kullandığı cümledir.
Yarak aldırır afedersin. Polis babasının uşağı, kanunlar da babasının kara kaplı kitabı değil.
benim düşüncem dışındaki her fikir vatan hainliğidir
en iyisini ben düşünürüm, devlet benimle hemfikirdir
vede bana hizmet eder düşüncesinin dışa vurumudur.
sokaklarda, mahallemizde bunlardan bolca bulunmaktadır.
akabenin demokrasi anlayışı

bizden değilmisin ?

içeri aldururun, süründürürün.
Biz burda kürtaj yapiyeaah. Bak içeri aldırır dilime dikkat et. HAiN, VATAN HAiNi. Kürtaj yapiyeaah burda savunma. Alçak karı 2000 önceki alçak karı ve 15 temmuz alçaklarını savunuyonuz halaağğ diye devam eden söylemdir.
Hayiiin. Hayin...
Şimdi süreç şöyle işleyecek diye tahmin ediyorum. Avukatlar savcılığa suç duyurusunda bulununca, savcılık şikayeti değerlendirip ilgili şahsi polis marifetiyle ifadeye getirtecek.

Hangi avukat diyenler için ilgili açıklama aşağıda:

görsel
Kızı çok sevdim.. Evet neyse, aldurur yav, aldırsın amcam bırakın.

Yaşlı deyip geçelim, etkilenmesi gayet normal. Peki ya, gençleri? Ben o kitleyi anlayamıyorum.
hükümet sevdalısı yaşlı amcayı röportaj yaparken rahat bırakmayanlara sarfettiği etkili cümledir.
bu kurtajcı bilim adamı çoktandır

gündemle ilgili ilimsel ve bilimsel

açıklamalar yapmıyor.

beklemedeyiz.
o da bi zavallı ölüp gidecek akıllanmadan.
dişlerini fırçalamaktan aciz bir müptezelin serzenişi.
Bence klibinin başarısı seçilen şarkı ile yakalanan uyumdan ileri gelmektedir. Yapan iyi iş çıkarmış.
irlanda cini kılıklı olarak da isimlendirilen dededir.
Çok zeki bir dayı sözüdür. Ahahah.
"kürtaj yapıyi burda alçak" şeklinde kendisine sözlü saldırıda bulunanları bertaraf eden dededir. var olsun. rabbim sayılarını arttırsın inşallah.
aşırı ak parti sempatizanı takkeli dedemizin kürtaj yaparkene kendisine laf atan bayana savurduğu tehdittir.
nedendir bilinmez her sabah uludağ sözlük e girdiğimde karşıma çıkan dede cümlesidir. dikkate almak gerekir. içeri aldırabilir sonra ağlamayın.
cehalet ne kadar tehlikeli birşeydir. böyle gidersek türkiye de bunun cevabını görmemiz yakındır.
Nasıl bir şey demedi. Dişlerini fırçala ne demek? Dişlerin kirli demek. Kalbinin kirliliği dişlerine vurmuş demek. Erdoğanı sevdiği için kalbi kirli diyor adama. Cumhurbaşkanına hakaret var.