1. 1.
    istanbul'un bakırköy ilçesinde bulunan ve oldukça medyatik fakat sunucuların özellikle savaş ay 'ın hiç konuşmasına fırsat vermediği bir başhekimi olan hastane.
    2 ... sıçtırtma lamasına
  2. 2.
    bakırköyün esprilere konu olmasına neden olan hastane...
    1 ... mirza
  3. 3.
    nedense hep insanlarının huzur içinde stresten dertten uzak oldugunu düşündüğüm.hayatın dertlerinden ve uludag romandan uzak yaşanılası yer
    3 ... freeplayer
  4. 4.
    bakırköy ve civarında oturan insanların potansiyel deli muamelesi görmesine neden olabilen hastane.
    4 -1 ... selmagezinir
  5. 5.
    bundan 7-8 yıl önce deli vatandaşlarımızın ormana salıverilmesiyle mahalledeki çocukların onlara sataşmasıyla ve bundan dolayı bayağı bir karışıklığın doğmasına neden olan hastane.havuzun önünde bir düşünen adamı vardır , bütün filmlere ve dizilere konu olmuştur.
    2 ... kacak kelebek
  6. 6.
    bahcesi geceleri cok urkutucu gozuken bir hastane. ama icinin mimarisinin yaninda disneyland gibi kalir. o kadar kasvetli ki icerisi, bir insanin orada akli hastaligini iyilestirmesine ihtimal vermiyorum. bir kogusta onlarca hasta, oturacak dogru durust yerleri yok, kimi ayakta, kimi masaya oturmus.
    2 ... laz pacino
  7. 7.
    her sağlıklı insanın ziyaret edip akılları yerinde olduğu için şükür etmeleri gereken hastane.40 gün boyunca babamın rahatsızlığı sebebiyle orada onlarla yaşadım.sigara onlara ekmek çay ise su gibi.gülünç gelebiliyor bazı hareketleri ama gerçekten zor şartlar altında yaşamaya çalışıyorlar.
    1 ... kurabiyecanavari
  8. 8.
    doktorları tarafından pek sevildiğim.hastalarının benimsediği,hemşirelerinin bana hasta olduğu hastane...
    -2 ... karga
  9. 9.
    + hocam nerede oturuyorsun?
    - bakırköy'de
    + ooo! sinir bozukluğu olayları ha? ehe ehe!
    - bi siktir git be kardeşim! ne yani? karaköy'de otursaydım pezevenk mi olacaktım?*
    14 -1 ... ferrole
  10. 10.
    cogunluk hastalarının %80 yengec burcu oldugu rivayet edilen hastane,aynı zamandada osmanlıda kullanılan su sesi ve musiki ile tedavi yöntemlerini yeniden geliştirmeye baslamıs hastane.
    2 ... karpuzkabugu