1. 1.
  hay maşallah dedirten görüntülerdir. işçiler parasızlıktan parkeleri kemirirken chp li başkan bülent kerimoğlu bulgaristan'da kumar oynayıp, göbek üstünde zeytin yiyorlarmış.

  bakırköy belediye başkanının kumar görüntüleri
  3 -1 ... timarli sipahi neferi
 2. 2.
  binali yıldırım'ın oğlu da yancısı galiba.

  bakırköy belediye başkanının kumar görüntüleri
  6 ... kafam bir milyon
 3. 3.
  oynuyorsa bulgaristanda oynuyor kardeşim Türkiye de mi oynuyor açıklaması gelmek üzere olan görüntülerdir.
  1 -1 ... ne olursun guzelim sevsem seni
 4. 4.
  Adam kumarda oynar, rembetiko da oynar size giren çıkan ne. Belediye başkanları kumar oynayamaz diye kanun var da biz mi bilmiyoruz.
  2 -1 ... pompacisofu
 5. 5.
  bakırköy'lü biri olarak kıllandırmış görüntülerdir.

  lan bu herif bizim vergileri mi yiyor yoksa?
  2 ... system error
 6. 6.
  chpli birinin yasal bir kumarhanede kumar oynamasında ne tuhaflık var?
  din sömürüsü yapan, eşlerini türbanla kapatan, kumar yasak, içki yasak, faiz yasak dediği, vergi adı altında dolaylı yasaklar koyup insanların yaşam tarzına müdahale ettiği halde bunların hepsini gizlice yapan chpliler değil ki; akpliler.
  siz milletin dini duygularını sömürerek iktidarda kalanlar kimlerse onların kumar oynamasını sorgulayın. mesela büyük islam alimlerinden binali yıldırımın oğlunu. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.
  biz türkler kıbrıs'a akın akın gidip kaldığımız otelin casinosunda üç beş kuruş kumar oynuyoruz. bu bizi kumarbaz mı yapar. para bizim keyif bizim. kuzey kıbrıs'ın ekonomisi sayemizde dönüyor. size giren ne?
  ... fanfan la tulipe
 7. 7.
  ihaleden gelen haram paraları harcama durumudur. evet..
  1 -1 ... cihaner
 8. 8.
  Bakırköy Belediye Başkanı CHP’li Bülent Kerimoğlu belediyeye kaynak yaratmak için uğraşıyor fakat bazı art niyetliler Kumar oynuyor diye yaygara koparıyor ayıp be kardeşim. (bkz: swh)
  ... timarli sipahi neferi
 9. 9.
  Bu ülkenin imamlarinin maaslari piyango at yarisi sayisal VS lerden gelen parayla odeniyorda bu mu seni rahatsiz ediyor?
  ... alexdeberk