bugün

lan sizi çok seviyom ya. öpücemm.
bilgisayarımın saati 5 dakika önce 18.40 tı. şimdi 17.45 gösteriyor. nasıl oldu bu ? odamda aniden solucan deliği açıldı da 1 saat geriye mi gittim lütfen biri bir açıklama yapsın çok korktum.
saat dilimin değişmiştir.

r: arkadaş eksi atmak için başlık açmış galiba
Derdin saat olsun.
Yıla bakmayı denedin mi? Eminim 2003 falandır.

Well done. You arrived light fast.
Haçkerlar sana saldırıyor olabilir. Hemen kameranı bantla bilgisayarı kapat.
Şu avucumdaki minik şey tam 4 bin lira.. ve o benim..
görsel
elin erkek eli gibi.
Şüşkoyum ondan.
elmiş, ayak sanmış idim.

şaha yav şahaağ.
O ney ki kız. Merak ettim valla..
siz ve basit kucuk arzulariniz.
ha ne oldu simdi.
senin oldu bir kac gune sıkılır cok anlamsiz bulursun.
tipki sey gibi elde edimis omuriligine kadar ele gecirdigin bir kadin gibi.
Geçmişe gidip bir şeyleri değiştiriyorsunuz diyelim. Bu durumda tüm kader cizelgesinde ya da paralel evrenlerde bu olay tekrarlanacak.
Peki bu durumda olayların çıkış noktasına nasıl varmış oluyoruz ?
ilk olay nasıl yaşandı ?
ilk olayın başlangıcını anlatamayız ayıp.
ilk olay geçmişe gidip bir şeyleri değiştirmeye başladığınız anda olur. Çünkü bilinç o anda açılmış sayılır.
Onu boşverin de şimdi siz tam geçmişe dönüş yolundayken başka bir sizin geçmişe sizden önce dönüp geçmişe dönme yetinizi elinizden alsa ne olur acaba?
Buralar hep benim.

görsel
Yazın şeftali ağaçlarının arasında çalıştığım aklıma geldi. Ulan seni yine solcular savunur. Bak mesela şu görsel benim solcu damarımı kabarttı. Gerçekten çok yazık. *

Kanka ne solu ya. Ocaktan sonra yağ fiyatları artacak. Satmicam ehehehe.
şüphesiz ki umutla gelinip umudun kırılmasına sebep olmuş çağırıştır. para dağıtılıyor sandım geldim hemen meğersem neymiş.

başlığa tıklarken diğer elimle cep şubeyi açmaya çalışıyordum ibanı hemen ilk ben yazayım diye. yazıklar olsun..
Ocaktan sonra yağ fiyatları artacak ve sen şimdi satmayacaksın öyle mi. Yazıklar olsun sana ya. Kardeşim dedim bağrıma bastım dediğine bak hele.

Yok ağlamıyorum gözüme yağ kaçtı. *

Neyi satmayacaksın???
Ulan bakmamışsın ağaçlara ölü malı gibi olmuş ne yapcak onlar zeytin yok üzerlerinde
Kuşkusuz güzel pavyon ve eğlence kompleksi yapılır oraya. Açmayı düşünürsen ekip var rabbimin inayetiyle.
https://www.youtube.com/watch?v=Zx_TT_Tp0AU
(img:#2268778)

Loreal 6.45 bakır kahve denemek istiyorum ve ilk kez evde kendim boyama kararı aldım saçlarımı.

Bu rengi deneyen varsa bilgilendirebilir mi beni lütfen..

Bir fikir almaca..
(bkz: hayırlı forumlar)
Turuncu kalır yapma bence.
ve ilk kez “evde kendim boyama kararı” aldım saçlarımı.
….

Sakın yapma ölersin.
Dalga geçmeyin rici ediciiimm.

Önemli bir konu an itibariyle.

Hadi bekliyorum.
2 numaraya vur efil efil dolaş.
Bence sen bu rengi pas geç. Renk kötü yani kimse kusura bakmasın artık. *

Teşekkür ederim, hasetliğiniz çok fikir verici oldu.
görsel
uuuuyyyyyy kardeş ne hale gelmişsen sen?!!!
Kız sen manyak mısın ne hasetliği.

Saçımı 1 yıl önce evde boyayayım dedim bok gibi oldu, paran varsa kuaförde boya dedik ahah .
Biz bir 6.45 biliriz o da kadıköy deki trip 6.45 bacı gardaş.
O mekânı biz de severiz ajan gardaş. *

Ve boyama işini biraz erteledim. Zira üşendim.

Üstelik de param var çok şükür. Kuaföre gitmeye de üşendim.

Bir de darkness renk çok güzel şimdi, hemen shit atma tamam mı.
Denedim denedim ama saçım o dönem sarıya boyamıştım . Sarının üzerinde efsane durdu. Bir daha o rengi hiç tutturamadim. Normalde saçım siyahtı. Evde açıcı olmadan papatya sarısına boyadım. Ten rengim beyaz. Çok çirkin oldu üstüne hemen bununla boyadım ve sonuç harika olmuştu. Arka kısmında saç rengine göre nasıl renk alacağını gösteriyor. Saçın siyah ise az biraz kestane gibi oluyor.

Yardımcı olduysam ne mutlu:) bence üşenme hemen dene. Gerçekten harika bir renk. 15 TL iken üç kutu stok yapmıştım bu renkten . Kullanmaya kıyamıyorum. Bana da cesaret verdin. Şuan pembe saçım biraz gitsin ilk işim bende boyayacağım.
Renk muhteşem. Genç kızken evde bu rengi boyamayı sürekli denedim. Saçlar siyahsa ortaya çıkan renk koyu kızıl oluyor genelde. Açık renk üzerine daha başarılı olacağını düşünüyorum. Kral kuaförler bile yapamıyor şu rengi. Evde çok zor.
Çok teşekkür ederim faydalı bilgilendirme için sn. Simiago Hn.

Çok naziksiniz.
Bu renk hatunlara yakışıyor yap destekliyorum kadın!
cumhuriyet çocuklarının derdine bak. gerçekten çok yazık..
Ehehe kadınlar gününe çevirmişler sözlüğü efil efil kısır poğaça ve kek karışımı Bi koku geliyor başlığa girince.
(img:#2269964)

Evet büyük an birazdan!

Dı nı nı nıııııınn! *
A-haa hep beklediğimiz şey.
(bkz: Karı anandır) kaçıncı elden kocasındansan sen de artık, bu konuda uzmansın belli!
Bitmişine de bakalım sonra.
Rengi Tasvip etmiyorum ama saygım sonsuz. *
Ben de gidip saçımı kestireyim bari.
keşke berbere boyatsaydın. beceremezsen cambiasso gibi dolaşma riski var.
iki saattir ortalarda olmadığına göre sonuç beklediği gibi olmadı.
atasözlerini değiştirmek lazım...

çomağı anınca damlıyor kimi itler.
görsel
(#45994267) Buse bacım, henüz cesaretimi toplayamadım. Akıştayım. *

Kurenai bey, ben canım isteyerek yaptığım her şeyi en iyi şekilde sonuçlandırırım. * *

Sn. Advntst (bkz: kısaca f l) delik dondan çıkmayı her an çok sevdiğinden yine kuduruk * Gibi saldırıyor işte. Bu onun doğası. Ayrıca capsinize ilave olarak kendisi bumerang gibi, atsan da hep geri geliyor ne yazık ki. *