1. 1.
  bkz verilip de alakasız gerekçesiyle silen moderatördür. alaka kuramamıştır, hiç alakası yoksa zaten o kişi niye versin diye kendisine ya da şu işin aslı nedir bir anlat diye yazara sormaz...
  1 -1 ... meureate
 2. 2.
  olgu degil, moderator ce$ididir.
  -1 ... iktidarsiz tecavuzcu
 3. 3.
  genel problemlerden biridir. öyle ki moderatörlerden entry girilen bütün alanlarda en objektif bilgiyi yalaması istenir, oysa moderatörlerin ve ya gammazların bilgi sahibi olmadıkları ve kavrayamadıkları entryler de olabilmektedir. böyle bir durumda belkide en mantıklısı ''arkadaşım sen ne demek istedin şu bakınızda?'' demektir ve açıklama istemektir. ama büyük oluşumlarda bunu yapmak ve bu derece titiz davranmak hayli zor olsa gerek.
  -1 ... ogzi
 4. 4.
  10 bakınızdan 9'u silen modlardır. ulan kaldırın o zaman şu bakınızı. saçma sapan entrylere izin var bakınıza yok. ayar ettiniz adamı.
  1 -2 ... oytunkaran
 5. 5.
  otomatiğe bağlamış modlardır,
  birisi bkz' ı gammazlar,
  moderatör başlığa veya başka hiç bir şeye bakmadan,
  '' haa bakınız var burada, kesin gereksizdir'' der ve siler.
  1 -1 ... kedimi kim 7
 6. 6.
  (bkz: mal)
  1 -1 ... baba24
 7. 7.
  " bekiniz emeci dişinde küllenildi" der bir de.
  yav 2 saniye düşünsen...
  1 -1 ... veli izin belgesi
 8. 8.
  bakınız verildiğinde, neden ve niçin bu bakınızı verdiğimize dair bir not iliştirmemiz gereken moderatördür.
  2 -1 ... hali vakti yerinde
 9. 9.
  (bkz: ömrümü yediniz)
  -1 ... sonerdogan
 10. 10.
  (#14774179)

  --spoiler--
  bakınız vermenin amacı, konu ile ilgili farklı başlıklara yönlendirmeyi sağlamaktır. bu amaç dışında mesaj vermek, üstteki entryi refere ederek yorum yapmak ve başlık açma kurallarına uygun olmayacak şekilde boş bakınızlar kullanmak formata aykırıdır ve silinme sebebi olarak da bu seçeneğin kapsamına girer. ayrıca imla ve dilbilgisi kurallarına uygun olmayan ve 50 karakter sınırını aşan bakınızlar da bu seçenek dahilinde silinir.

  --spoiler--
  2 ... habseligkeiten