bugün

Kendisine Yakışanı yapmıştır.
yapılması gerekeni yapmıştır. delikanlılık bunu gerektirir. mesela ben de karımla tartışınca onu dövüyorum. çünkü delikanlıyım. şaka maka ülkücülüğü milliyetçiliği ayaklara altına alanların evinin önüne gidebilirler miymiş? bunu bir sorgulamak gerekir.
gerekeni yapmıştır diyecektim ki zaten yukarıda denilmiş.
Sayilari cok cok az olan "Biraz zeki" olanlarindan yollamistir. Ortalama olanlardan yollasa meral aksener in evi diye merkel in evine giderlerdi. çinliye kızıp koreliye saldiran hollandaya kizip isvec konsoloslugunu taslayanlardan bahsediyoruz..
kendi sözleri olan; yine çaktın bahçeli, yine sınıfta kaldın. cuk diye oturmaktadır.
anlaşılan ; bu sefer özürlü olanlarını ayıklamış

ya meralin evi diye

kremlini basmaya kalksaydılar.

meral de resmen koymuş bunlara

yiyorsa kendiz gelediz

ite köpeğe ne gerek vardı ?

yüzyılın lafı.
akşener den yeni mesaj geldi ;

itini köpeğini feto için, pkk için sokağa çıkaramadın

o kabiliyet düşmanı düşük zekalıları anca bir kadının

üzerine salabildin, keşkem kendin geledin.
ülkücülüğü milliyetçiliği mafyacılık sanan adamlardan bir b*k olmaz. rezalet. eşkıya mısınız vatan sevdalısı mı ? bir kez daha düşünün.
zaten acınacak halde iken daha da beter olmuştur.
yanında hep küfür eden bir herif vardı ya onu da göndereydin de tam olaydı.

kahraman bahçeli !..
Tayyip in maşası devlet in yaptığı basit eylem. isminin hakkını vermelisiniz bayım.
anlamışsınızdır bahçeli neden af diye kendini parçalıyor şimdi.
neden 80 küsür milletvekilinden 40 lara düştüğünü daha net anlatandır.
adam değil itleridir onlar.

adam olsa duramazdın.
kurdun dokuz yavrusu olurmuş; içlerinden biri köpek olurmuş. işte o "farklı" olan biri bugün mhp genel başkanıdır.
Akşener yanlış ifade kullanmış!!!
" Erkekseniz" demiş, onlar bırakın Erkek olmayı onlar önce insan olsunlar. Onlar 5 cm bıyık bırakıp 5' i bir araya geldi mi çete olan mahlukatlar, 9 ışığı sorsan bir tanesini bile söyleyemeyecek ZAVALLILAR.
zaytung'a göre o ülkücüler iyi parti genel merkezine ( ankara ) gönderilmiş ama çocuklar karıştırmışlar yine.
güncel Önemli Başlıklar