bugün

dedemlerin memlekete gitmesinden dolayı bahçe sulamaya dedemlerin evine gelirim ve bu sefer geldiğimde yavru bir kedi buldum ve mahalledeki çocuklar sesi duyduklarını ama kedinin annesini görmediklerini söylediler ben şimdi napıcam bu kediyi miyavlayıp duruyor.
akşam içilecek lezzetli bir çorbanın habercisi.
Bi cay icin bence.

Saka bi yana Sut vererek kendinize baglamali ve omur boyu surecek bir dostluga beraberce yelken acmalisiniz.
görsel

işte kedi bu tesadüfen bizde bugün kedi bakmaya gitmiştik ve bunu almaya karar verdik.
Ağzı olan konuşmuş. Kimse dememiş süt doğrudan kedide çok büyük sıkıntılara yol açar diye. Yavru kedi maması al 1 birim süt 2 birim su ile ezip ver. Tavsiyem Pro plan vermen olacaktır.

Benimde bulduğum kedi şimdi ayak ucumda, 9 yıldır benimle. Bu cadaloz yüzünden Veteriner Hekimi oldum. Beni kedilere aşık etti.
görünüşe bakılırsa anne sütü alma evresini geçmiş gibi duruyor. inek sütü vermeyin hiç. illa verecekseniz de yukarıda arkadaşlar yazmış su karıştırarak vermelisiniz laktozsuz sütler daha iyidir. Yine de vermemeniz daha iyi.
Evde besleyecekseniz bir veteriner hekime gösterin aşıları yapılmalı pirelerinden temiZlenmeli.
Yavru kediler için olan kuru mamalardan alın.
görsel

Yardım eden herkese teşekkürler enistem aldi ve besliyor suan *
Lan çok tatlı amınakoyim, bende istiyom.
güncel Önemli Başlıklar