bugün

bir asır öncenin mizah anlayışını yansıtacağı kesin. isim soyisim şakası ne amk?
Kadro güzel, dizi gayet keyifli umarım bozmazlar.
fena değil sıkılmadan izliyoruz.
yetkin dikinciler'e yakışmamış dizi. evet.
Semihciğimin olduğu dizi. Sırf Semih için izlenir.
Oğlum manyak güzel lan.
Memduh, anıl, fuat , aytekin döktürüyor güzeller güzeli hande subaşı zaten ayrı paragraf.
Beğenmeyen ayrıca yarraaamı yesin.
Severek izlediğim dizi. Gerçekten güldürüyor. Yetkin dikincilerin oyunculuğuna hayran kalmamak elde değil.
dun gece hem eksi de hem burda başlığını inceledim ve tüh dedim. bırak normal kitleyi nispeten entel olanlar bile ilgi göstermediyse bitti güzelim dizi dedim., neyse sonra baktım 4-5 kişi daha yazmış.

lan oğlum manyak mısınız dizi şahane. tek bir tutarsızlık abartma yok kadro desen. süper. aylin i bahtiyar ı aytekin i robotu olan adamı. süperler.
ciddi ciddi çok başarılı ve güzel olan dizi.
kesinlikle tavsiye ediyorum...
türk dizilerine karşı ön yargılıyım. son zamanlarda hiç izlemiyordum eşkiya dünyaya hükümdar olmaz ı izlemeye başladım zira baya kaliteli akıyor dizi.

derken buna baktım annemgiller izlerken... fragmanını falan görmüştüm ama umursamamıştım.
lakin dizi gerçekten çok güzel.
en önemli ve güzel tarafı ise inanılmaz zengin olan yan karakter kadrosu ve yan hikayeler.
bahtiyar ölmez in kendi kişiliği, kardeşi kardeşinin kandırdığı mafya bebesi, bahtiyarı dolandıran tipleme.
derken yerine geçtiği mafya babası, onun sağ kolu. eşi ile arasındaki iletişim, eşinin problemleri. sevgilisi, annesi, konuşamayan oğlu, dost mafya üyeleri, rakip mafya üyeleri... bildiğin dolu dolu zengin bir hikaye örgüsü var.

kimse boş değil.
cıvık bir dizi olmamış, dolu bir dizi olmuş. gerek espri kalitesiyle gerekse olay örgüsüyle kesinlikle izlenmeli.
yaşlıların izlediği bir ortamda bulundum ve baygınlık geçirdim. bu ne kadar kötü bir hikaye, bu ne kadar klişenin klişesi sahneler.
şimdi belki yılın en iyi tespitini yapıyorum.

bu dizide 'fuat' diye bi karakter var. dikkatli izlediğiniz zaman ve biraz sinama kültürü olan biriyseniz kesin fark edeceksiniz, bu karakter gary oldman efsanesinin canlandırdığı norman stansfield karakterini bire bir taklit ediyor.
Atv'nin saçma dizi açığını kapatmak için verilen dizi. Geçen sene kertenkele vardı.
Türkiyedeki idiot popülasyonu için yapılan kadrolu aptal atv dizisi.
Dizinin 6. bölüm süresi 2 saat 50 dakikadır.
dostlar mahallesi ile iq yarıştıran boş dizi. yetkin dikiciler çok klas oyuncu ama yakışıyor mı sana be güzel abim?
yutubdaki bölümleri 500 000 falan izleniyor. bence şahane dizi.
bunu eleştirenler leyla ile mecnun u da eleştirir.
lan dizi eğlence dizisi. ona göre değerlendirmek lazım. kurtlar badisi ya da asmalı konak değil.
baş karakter rıfat ın rakibi olan herif şahane bir karakter.
en çok güldüklerimden biri.
adını sen getir.
rıfatın adamı anıl ın rüyaları tam kopmalık.
ismail abi nin akrabaları anlattığı gibi.

not: farkındayım sadce ben izliyorum.
izlemeye başlamadam önce beyninizi çıkartınız zira mantık aranmayacak kadar saçma bir atv dizisi geneli böyle saçma entrika esprilerle dolu.
Sözlükte absürt komedi dizisinde mantık arayacak kadar zeki çocuklar olduğunu göstermiş olan dizi.
b kalite bir dizi. yetkin dikinciler için üzülüyorum. adam halit ergenç'ten daha yetenekli ama dandik dizilerde heba oluyor.
Kadrosunda başarılı karakterler barındıran, değişik bir şekilde sizi kendisine bağlayan, eğlencelik
izlenesi bir dizi.
(bkz: bahtiyar ölmez deki robotlu adam)
Ben hayatımda bu kadar saçma sapan bir Türk dizisi görmedim. Şu zamana kadar en kötüsü pis yedili diyordum bu sikimsonik diziyi görünce bundan kötüsü yok dedim.

Bok püsür bir dizi.
kertenkele'nin yapımcılarından geldiği için pek bir şey beklemediğim dizi.