1. 1.
  Bu dizi gerek kadrosu gerekse hikayesiyle türk izleyicisinin seveceği bir konuyu yakalayıp kısa sürede nasıl mundar edildiğinin sayısız örneklerinden biridir.
  Ülkemizde dizi sektörü istisnalar hariç el yordamıyla yürüdüğü için bu dizide de bir ışık yakalanarak kanala satışı başarılmış ama senaryo ön çalışması yapılmadığı ve en az bir yıllık bırakın senaryoyu sinopsis bile hazırlanmadığı için birkaç bölüm sonra aksiyonun düşmesi ve anlatılan hikayenin tıkanması sonucu raiting kurbanı olmuştur. Burada tv kanalı, yapımcı ve senarist toptan hatalıdır. Çünkü sistem iyi iş çıkarmaya değil birilerinden mucize beklemeye programlanmıştır.

  ilave not: Bu dizide şahane performans gösteren Yetkine yazık oldu.
  1 ... umut abi
 2. 2.
  "neden başlamıştı ki" sorusunu cevaplayamadan finalini yapmış olan dizidir. tamam hobi olarak eğlencelik yapılsın böyle diziler gene ama biraz tutarlı olsun yapılan şeyler ki böyle daha ilk sezonu tamamlayamadan final yapmak zorunda kalmasınlar. rahmetli kemal sunal ın filmlerinde kullanıldı bu konu iki üç defa ama onlar ile bu kıyas kabul etmiyordu. yani bir adamın aynı adam olmadığını karısı bile anlayamıyorsa ne bileyim..
  4 ... mel mel bakan gibson