1. ?.
  Finallerden önce öğrencilere verilen güzel bir etkinlik.
  1 -1 ... alligator
 2. ?.
  genelde mayıs aylarında olur. alaka için (bkz: piyasa)
  ... redwinemania
 3. ?.
  tam sınav zamanlarına denk gelmesi nedeniyle gidemedigim senlik. niye tam sınav haftası ya da yakınlarında yaparlar ki anlamam dedigim senlik olma özelligini gösterir ayrıca.
  1 ... kacak kelebek
 4. ?.
  finallerden önce olması gerekirken yağmur ve başka nedenlerle ertelenip finallerle çakıştığını düşündüğüm uludağ üniversitesi etkinliği.
  ... sound
 5. ?.
  çukurova üniversitesinde nedense son 2 senedir katledilen şenlikler.Emre altuğ ve yavuz bingolle öğrenciler neyi kutlar diye düşünen kimse yok.ayrıca elini sallayıp gireninde haddi hesabı yoktur...**
  ... berbay
 6. ?.
  üniversite öğrencilerinin en nihayetinde tam kadro okulda bulundukları 50.000 kişilik (uludağ üniversitesi için) eller havaya operasyonu.
  ... anthrax
 7. ?.
  kocaeli üniversitesinde gecen sene en buyugu organize edilen ve olaylarin cıktigi ölümun yasandigi etkinlik. bakalim bu sene nasil olacak
  1 ... city walk
 8. ?.
  2006 yılı itibariyle 11-14 mayıs tarihinde uludağ üniversitesi bünyesinde düzenlenecek olan ve her sene değişik bir temaya sahip olan bu seneki teması aydınlanma olan etkinliktir.
  ... erdem andac
 9. ?.
  3-8 mayıs arasında çukurova üniversitesindeki bahar ayı nasıl berbat edilir projesidir.tek iyi yanı standlarda çalışıp para kazanabilirsiniz.*
  ... baadir
 10. ?.
  üniversitelerde bahar aylarında yapılan, eğlencenin, müziğin, coşkunun, dostluğun, adrenalinin tavan yaptığı, yaşanası şenlik.
  ... asiti kaçmış kola