1. 1.
  bir üniversite öğrencisi için garip karşılanması gereken durumdur. Sınıftan bir arkadaşına aşıktır gencimiz. Şenliklerde platonik aşkının yüzünü görüp, yüreğindeki yangının körüklenmemesi için usul usul evine gider. Niye gidiyorsun diye soranlara vizeler kötü geldi oğlum ders çalışacağım der.
  4 ... rweasley
 2. 2.
  bahar şenliği ayağına bütün şehrin amelelerinin kürekleri atıp şenlik alanını doldurması durumunda boka dönen şenliklere gitmeyerek normal yaşamına devam eden öğrenci eylemdir... *
  3 ... faydamaksimizasyonu
 3. 3.
  benim gibi tezi yetiştirmek zorunda olanların yapacağı gayet mantıklı eylem. son senede katılmamak insana koyuyor mu deseniz koymaz mı hem de nasıl... millet gününü gün ediyor biz bilgisayar başında adalet mi bu?
  2 ... tosun burada da hizmetinizde
 4. 4.
  bahar şenliği sınav dönemine gelirse bünyenin vereceği tepkidir.
  zaten bu şenlikler şen insanlarla kaynar!
  2 ... demester
 5. 5.
  bahar şenliğini sınav zamanına koyan bünyeler yüzünden yapılması gerekli durumdur.
  2 ... shdwgrl
 6. 6.
  ağzıyla içmesini bilmeyenlerin içip içip sapıtmalarıyla -içkiye ihtiyaç duymadan da sapıtanlar var tabi- beraber türlü rezilliklerin kol gezdiği bir ortamda bulunmama arzusudur.an itibariyle gerçekleştirdiğim fiildir hatta bahar senligine katilmamak.
  2 ... dersini almis da ediyor ezber
 7. 7.
  cocacola tırı önünde zıp zıp zıplayıp "hooeey çok egleniyoruz yauwww !!" diye bagıran üniversite gençliğini gördükten sonra katılmaktan vazgeçmektir...
  1 ... arkun
 8. 8.
  "katılıyorum ama gülmekten" görüşünün ağır bastığı aktivite durumuna gelmiştir.
  1 ... rweasley
 9. 9.
  Yanımıza adam bulsak katılacağımız etkinliklerdir.
  1 ... nirvana81
 10. 10.
  Çünkü salak saçma sanatçılar getiriyorlar. Hande yener nedir sözlük. Coldplay getirdiler de biz mi gelmedik.
  Bu üni çok bozdu önceden şebnem ferah athena falan geliyordu en azından da azcık da olsa kafa dağıtıyorduk. Hande yener nedir ya.
  2 -1 ... haramsavar kadin