1. 1.
  Evet arkadaşlar geçen günlerde başlığı açılan amcası tarafından tecavüze uğrayan ve cumhurbaşkanı ile görüşmek isteyen kızdır kendisi. Tabi bunların hepsi yalan. Bu kızın daha önceden seda sayan a, amcasıyla mal varlığı yüzünden sorunlar yaşadığı için konuk olduğu ortaya çıktı. Dava tanıklarının amcasının mal varlığına el koymadığını söylemesiyle birlikte bir sonuç alamayan bahar böyle bir yola başvurmuş. Babasının deli olduğunu söylemiş, aynı zamanda babasının amcası tarafından rehin tutulduğunu da söylemiş kişidir. Bu kızın söyledikleri şimdi ne kadar inandırıcı? Ortada hiçbir kanıt yokken sosyal medyada atıp tuttunuz. Yok tecavüzcü amca yakılsın, hadım edilsin. Bas bas bağırdınız idam diye be mına koduklarım ne oldu şimdi? Siz duygularınızın, hislerinizin ve insanlığınızın sömürülmesine bu kadar kolay mı izin veriyosunuz amk?

  https://www.google.com.tr...ideo-galerisi-1891337.htm
  ... komple satilik teori
 2. 2.
  Tipik bir kadındır. Kadınların en büyük özelliğidir ispat delil olmadan iftira atıp çıkar elde etmek. Yasal olarak böyle bir hakları vardır ve bunu kullanırlar çünkü kadınların ahlaki değerleri gelişmemiştir. Yalan en büyük silahlarıdır. Erdemli bir erkek kadının gözyaşlarında sadece su görür. (son cümle alııntı)
  ... xp11c
 3. 3.
  Amcası tarafından taciz edildiğini iddaa eden kızdır. Yalancı olup olmadığı belli değildir. Artık kararı yargı süreci verecektir. Özellikle daha kanıt olmadan amcaya hakaret edenler ise cahil çomarlardır.
  ... cimbomlu yazar