bugün

vahim bir durum. https://www.youtube.com/watch?v=IvcjHGHkQnQ
görsel
Şişman ötesi adamın kadını arabanın kaputuna oturtmasına kadar zor katlandım. Allahım ben ne izledim. Sebebi neydi ki..
sözlerini bir kaç defa okumama rağmen anlamadığım şarkıdır ki şahsım çok çabuk anlaması ile bilinir.
hayatlar bize uzak olunca kavram ve betimlemelerde anlaşılmaz oluyor demek.
Yaşadığı otelde çekmiş klibi de Gercekten üzülüyorum. neyse kınamayayım çoluğum çocugum var.
başlığı açan arkadaşa selamlar. 1 dakikamı çaldın, daha fazla katlanamadım. şimdi bunu unutmanın derdine düşerim 1 hafta çıkmaz aklımdan. yok amk 1 dakika deyil haftamı çalmışın. klibe yorum yapacaktım. söyleyecek bişey bulamıyorum. ülkede kadın olduktan sonra para kazanmak için beyine pek ihtiyaç duyulmuyor. aynı klibi ben çeksem 3 gün içinde kafamı keserler aq. evet. teşekkürler.
izlemedim, izlemicem.
Diz altı çorap fetişim vardı, artık yok. teşekkürler bahar candan!
bu kadın hakkında geçmiş zamanlarda çok detaylı inceleme yaptım. instagram'da harun abi kalçasına benzeyen fotosu ile başlayan serüvende kim bu amk diyerek araştırmaya giriştim.

arkadaşlar size şunu diyeyim işin sonu bombok bir yere çıktı. çıkardığım sonucu yazmayı düşündüm çok kez ancak gg ihtimali yüzünden başıma bela almak istemedim. ama bilin ki basit şeyler olmuyor arka planda.
Zengin tokmakçı buldu galiba dedirten iğrenç klip.
Saçma sapan bir klip. Bunları ünlü yapanı, neyse.
Bir ülke her alanda nasıl geriye gitmeyi becerebilir. Zeki müren, cem karaca, barış manço, müzeyyen senar ve daha nicelerinin çıktığı türk müzik piyasası nasıl bahar candan'a geldi anlamak mümkün değil. Bu kadın şarkı söylüyor ve bundan para kazanıyor. Yakinda birçok gece kulübünde çıkmaya başlar.

Ben 90'ları görmüş birisi olarak birçok konuda biraz daha şanslıyım ama keske daha eskileri görseydim de, şu klibi görmeseydim.
klibi izledim acil servisteyim şu an doktorların selamı var.

kafamdaki huni mi lan?
alttaki 654 bin izlenme sayısının göze çarptığı kliptir. bu kimdir necidir bilmem ilk defa gördüm ilk defa duydum. aleyna gibi o tombik ve küfürbaz youtuber abla gibi ( ismi aklıma gelmiyor o derece gereksiz ) şeyma subaşı gibi hatta yakın geçmişten o sürekli din değiştiren manken eskisi ve o kafadan sıyrık ikiz sarışın kız kardeşler gibi tiplerin ünlü olduğu memlekette çok da şey etmiyor. bu toprakların havası suyu 2000 lerin hemen başından sonra çok değişti.
mide bulandırıcı bir klip. zeki müren, bülent ersoy, muazzez abacı, bergen, emel sayın gibi sanatçılarla büyümüş biri olarak günümüz müzik anlayışına lanet getirdim resmen.
Öncelikle bahar candan kim amk ve afedersiniz insanmıyız.
Klip değil fuhuş pazarlama kataloğu.
Ozellikle spaghetti yedigi sahne beni benden almistir.

Ne diyelim. Allah islah etsin..

Allah kimseyi cocuguyla sinamasin...
gündem olmak için ne yapsam diye diye bunu bulmuş tebrikler.
Makarna kısmında midem kalktı ve kapattım. Hayır makarnadan dolayı olduğunu sanmam.
Ben beğendim.
görsel