1. 1.
  Önce elidor sonra da Lezzo reklamlarıyla tanındı. Lakabı gamzeli güzel'di. Mahkum adlı sinema filmiyle beyazperdeye merhaba diyen Bahar Öztan, 100'e yakın filmde rol aldı. 1993 yılında evlenip Bodrum'a yerleşti. Bodrum'da "Prens & Prenses" adlı bir kreş açan Öztan, eşiyle birlikte ABD'nin Miami şehrine yerleşti. Daha sonra 2007 yılında Türkiye'ye döndü. Şimdilerde yine eşiyle beraber Bodrum'da yaşıyor. 13 yaşında Yiğit adlı bir oğlu olan Bahar Öztan 47 yaşında.
  2 ... rick blaine
 2. 2.
  türk filmlerinde bas rol oyuncusunun sevgilisi, sevdigi rollerinde cok oynardi. kemal sunal in asik oldugu kiz rollerinde bulundu. gülünce gamzeleri belirirdi ve tatli bir gülüse sahipti.
  1 ... gazikentli
 3. 3.
  kemal sunalın filmlerinde sürekli kemal sunala aşık olan,her gülüşünde gamzelerine ölünesi,1962 doğumlu türk sinema oyuncusu.doktor civanımda izlenilmesi tavsiye olunur.
  ... tuningmert
 4. 4.
  enteresan şey şu sanatçılık dedikleri... mesela siz yıllarca bir oyuncuyu filmlerde izlersiniz, kimi zaman aşık olur hayallerinizi onunla süslersiniz. yıllarca o hep aşık olduğunuz hali ile kalır hayallerinizde. oysa ki o çoktan oyunculuğu bırakmış, evlenmiş, çoluk çocuğa karışmıştır. ama siz bu durumu duyana ya da görene kadar düşünmezsiniz. onun da sizin gibi bir insan olduğunu ve hayatını filmlerde yaşamadığını aklınıza getirmezsiniz. neyse, güzel ablamızdın sen hep de öyle kalacaksın...

  (bkz: gamze gamze bir gülüver şimdi)
  3 ... no soporto el rap
 5. 5.
  zamanının güzel kadınlarından. bir ara ünal karamanla takılmıştı. şimdi bodrumda sessiz sedasız yaşamını sürdürüyor.
  1 ... humorous24
 6. 6.
  türk sinemasının gamzeli güzeli, şimdilerde 50'li yaşlarda ama hala güzel bir kadın ama gerçekten güzel bir kadın.
  1 ... howling mad murdock
 7. 7.
  geçen akşam a haber'de cem ceminay'ın uykusuz her gece programında gördüm kendisini gerçekten hoş bir bayan güzelliğinden çok fazla şey kaybetmemiş hala taş gibi ama artık anne rolleri oynayacak sanırım.
  ... templeton peck
 8. 8.
  şu an show tv de melek yüzlüm filmi izlenilebilir.
  ... paxil
 9. 9.
  gençliğinde olan güzelliğini doya doya izlediğim gamzeli güzel kadın. dün akşam tv em'de ilyas salman ile başrolünü paylaştığı fakir milyoner filmini izledim gazeteci nevin baysal olurmuş orada baktım o ne güzellik, tatlılık, sevimlilik, alımlılık ama gerçekten güzel kadınmış bahar öztan, şimdilerde yine güzel ama gençliğindeki güzelliği kadar değil tabi.
  ... templeton peck
 10. 10.
  gençliğinde çok ama çok güzel olan sinema oyuncusu. keşke senin zamanında genç olaydım diye insan içinden geçirmiyor değil.
  ... bil isterdim