bugün

az önce en yakın arkadaşımla kafede otururken duyduğum ve sözlük formatına uyması için sansürlediğim cümledir. tamam haklısın kanka dedim de etrafta insanlar da vardı. verecek olan bile vermez şimdi. hayatımdan bazı insanları çıkarma vaktim geldi anlaşılan. benim bir çizgim var.
(bkz: bafilemek)
bak insanlara yapmayın bunu. adam çok iyi bir tornacı olabilecekken, ticarete atılıp 30 unda holding sahibi olabilecekken, bunları yaparken de bir sürü kadınla tanışıp gayetle güzel ilişkilere girebilecekken, sokuyosunuz kafasına çocuğun bu palavrayı, gidiyor üniversiteye giriyor, ne hayata atılıyor ne de okuduğu okuldan bişey anlıyor.

yok oğlum lan öyle bişey, bahar şenliklerinde sevişenler var ya "lan hep yapıyoz zaten, bi de şenlikte yapalım çeşit olsun" diyenler. yani sende yoksa, bırak bahar şenliğini oktoberfest'te de olmaz. gidip bahar şenliğinde hatun bulup kaldırma şansın, çalıştığın kaportacıya gelen seksi dulun seni bahşiş için evine çağırma şansından daha düşük. etmen eylemen, böyle şeyler için üniversiteye gerek yok.

askerlik dersen eyvallah, kariyer dersen eyvallah, "kültürlü hatun bulayım" dersen başımın üstüne, ama bahar şenliğinde hatun bulup cinsel aksiyonsa uza git. o anlatanlara bakma. seks öyle birşey ki, anlatılanla pratikte yapılan ters orantılı, yani ne kadar anlatıyorsa o kadar abazadır, ne kadar sessiz duruyorsa o kadar yapmıştır adam. o haltı yiyecek adam çenesini kapalı tutması gerektiğini, bununla övünmenin itici olduğunu adı gibi bilir.

beni soruyosanız, yok be abi, el bile tutmuşluğum yok 30 uma kadar.
Vay be zamanında buffy the wampire slayer diye dizi vardı.
https://vimeo.com/164906068
güncel Önemli Başlıklar