1. 1.
  bahcesehir hukuktayım dediğimde allah kolaylık versin yanıtını aldığım ve 4 sene nasıl geçecek şeklinde kafamı kurcalayan fakülte
  -1 ... niketre
 2. 2.
  türkiyede bir ilki gerçekleştirerek "uluslararası hukuk fakulteleri birliği" (International Assocation of Law Schools) kurucu üyesi olmuş fakültedir.. tavsiye sebebidir..
  http://www.bahcesehir.edu...ana_id=0&haber_id=990
  ... canzone arrabbiata
 3. 3.
  2007 öss tercih sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte öğrencisi olduğum ve boğazın kenarında eğitim gibi bir refaransa sahip iki fakülteden biri. ayrıca "yeter artık tuvaletlerde sigara içmek istemiyorum" diyenlere "gel boğazın kenarında iç kardeşim" deme imkanına sahip fakülte. hocalarının kalite olduğu konusuda ciddi duyumlar almışlığım da vardır zira süheyl batum ciddi bir tercih sebebidir.
  ... firavun
 4. 4.
  2003 yılında sadık gültekin, üniversite tercihleri esnasında arkadaşımın ''bahçeşehir hukuk mu istanbul hukuk'' sorusuna tabii ki istanbul diye yanıt vermişti. arkadaşım neden diye sorunca kafasını yana eğip, ellerini havaya kaldırıp ''benden bu kadar'' diye yanıt vermişti. sebebi daha sonra anlaşıldı tabii. büyüksün sadık hoca..
  -1 ... tren istasyonu
 5. 5.
  (bkz: sarışının adı esmerin tadı var)
  (bkz: istanbul hukuk mu bahçeşehir hukuk mu)
  ... ciddik kusu