1. 1.
    devlet bahçeliden beklenen bir davranıştır. şimdi kurlar düşünsün.

ben döviz bürosuna gidiyorum muhteremler size de tavsiye ederim.
    5 ... ibni maymun
  2. 2.
    bahçeli yerel seçim ittifakında yokuz açıklaması
    1 ... darah hitam
  3. 3.
    erdoğan'ın başkanlığı alana kadar bahçeli'yi kullanıp, daha sonra buruşturup atması olayıdır. bunu 16 yıllık iktidarında defalarca yaptı üstelik ama bu milliyetçiler her seferinde kullanılıp atılmaktan bıkmadılar.
    8 ... petrauskas
  4. 4.
    Aklı yeni mi başına gelmiş, atı alan üsküdarı geçti, koltuk değneği olduğun adamlar nasıl sattı bak gör. Şimdi neler söyleyecek nasıl muhalefet edecksin merak ediyorum bay bahçeli.
    1 ... kavunlu dondurma
  5. 5.
    Af çıkartamayan bahçeli oyunu bitirdi. Tayyip şimdi bunu alır evirir çevirir oya dönüştürür. Bahçeli de kullanıldığıyla kalır.
    ... frekans
  6. 5.
    Af af diye tutturan basiretsiz mhp nin sonu olacak karardır. Zaten ak parti ittifakı sayesinde son seçim barajı geçen mhp önümüzdeki seçimlerde gerçek oyu olan %7-8 i görecektir hatta belki onu bile göremeyecektir. Halkın büyük çoğunluğu affa karşı olduğundan oyları 1 2 puan daha düşer sonuç %6 da kalacak olan cibiliyetsiz mhp milli iradeye karşı gelmenin neticelerine katlanır.
    3 ... yoksul genc
  7. 6.
    --spoiler--
    Cezaevlerinde olanlar insan değil mi? Ne yapalım alayını birden fırınlara atıp yakalım mı, sürgüne mi yollayalım?
    --spoiler--

GiBi iFADELER DE iÇEREN ORTAYA KARIŞIK BiR KONUŞMA iÇiNDE YAPILAN BiR AÇIKLAMA.
    1 ... usualsuspects
  8. 7.
    Bahçelini de davet edilip şakşaklanacağı bir yenikapı mitingine bakar.
    ... cay tozu
  9. 8.
    neyi gördük? bahçelinin erdoğana oyun edebilecek kalibrede olmadığını,eline yüzüne bulaştırdığını...
    ... ibni maymun
  10. 9.
    Hayırlı olsun, şer ittifakıydı zaten.
    5 ... bonpourlorient