1. 1.
  2002'de AKP'yi iktidara getiren erken seçimde diretmesiyle başlayan; her seçim döneminde AKP'ye atıp tutarak aldığı muhalif sağ oyları her seferinde satarak kritik her oylamada AKP'nin dümen suyuna giden, en sonunda başı iyice döndüğünden doğrudan akp'nin uydusu olmayla son bulan fırıldaklıktır.

  24 hazirandan önce ittifakı bozup aniden seçime girerse "ulan ne delikanlı adammış" diye muhalefetten koparacağı oyları emin olun 25 Haziran'da üstü örtülü ya da açık bir şekilde Erdoğan'a biat ederek satıverecektir. O derece güven kaybetmiştir...

  Edit: 28 Şubat üzerinden DYP ve Akşener'e yürüyenlerin gazete arşivlerine göz atıp MHP'nin aldığı pozisyonu hatırlamasında yarar vardır. Zira o zamanki keskin U dönüşünün yarattığı rüzgar hala esmeye devam ediyor.
  1 ... fiililivata
 2. 2.
  Devlet bahçeli siyasi menfaatleri, ülkenin devletin ali menfaatlerine satmayacak kadar devletini seven gerçek bir liderdir. Devletin adamıdır. Onu anlayamayanlar, yada işine gelmeyenler iyi partiye koşuyor. Meral akşenerin dyp de içişleri bakanlığı yaptığı 28 şubatı görmezden geliyorlar. Batının uşağı fetönün talimatıyla refahyol hükümetinin yıkılmasında akşenerin nasıl bir rol oynadığını bilmiyorlar. Barış ve çözüm süreci sonunda devletin uzattığı eli geri çeviren hendekçi özyenetimci pkk nın siyasi kolu olan hainlerin ihanetini ve neticede teker teker temizlenen teröristleri görünce sayın bahçelinin sayın erdoğana destek vermek ülke menfaati için birlik olmak adına 180 ° çark etmesini döneklik olarak nitelendiriyorlar. Etsinler. Vatandaş neyin ne olduğunun farkında. Türk milleti sesini çıkartmaz ama herşeyin farkındadır.
  -3 ... royall stars
 3. 3.
  siyasi duygularımı yakıp yıkan fırıldaklık.hani akplileri yüce divanda yargılayacaktın ne oldu?şimdi adamın basın sözcüsü oldun.meral akşener fetöcü diyenler şunu bilmeliki asla fetö tarafından kandırılmadı çünkü fetöcü piç kuruları ile işi olmadı.
  1 ... alwayspiizbecauseizmitliyiz
 4. 4.
  baş döndürür uzun süre bakılmaz .
  ... okuyorum ben amca