1. 1.
  Daha hiç bir parti lideri ile görüşmeden erken seçime çağırması rtenin elini güçlendirmiştir muhtemelen erdoğan bunlar daha konuşmayı bile beceremiyor gibisine cümleler kurarak tekrar halkı partiye çekmeye çalışacaktır ve bu şekilde ki bir erken seçim akpye yarayacaktır. Bahçelinin acilen tekrar düşünmesi gerekmektedir. Bu yaptığı sadece erdoğana yarar sağlayacaktır.
  2 -1 ... andreth
 2. 2.
  adam koalisyon olmuyacağım dedi, hdp ve chp'yi eleştirdi haklı olarak.
  ... theagent
 3. 3.
  kesinlikle katildigim onermedir. bahceli cok yanlis yapti. tamam iyi konustun da erken secime gidersen akp tekrar iktidar olacak. ne yani erken secimle akpnin %30 a mi inecegini saniyorsunuz. yapma bahceli iyice dusun bunu.

  aklima nedense 2002 yi getirdi..
  2 -1 ... super yazar
 4. 3.
  bahçeli daha sandığın dumanı tüterken aceleyle açıklama yaparak siyaseten deneyim kazanamadığını ispatlamıştır. bahçeli, 2002 yılında koalisyon hükümetini bozarak erken seçim yapılmasını sağlayarak akp'ye iktidar yolunu açmıştı. keza, 2007 yılında a.gül'ün cmhurbaşkanı seçiminde de ona oy vermişti. yoksa mhp akp'nin koltuk değneği midir ?
  2 ... zarbut
 5. 3.
  burada devlet bahçeli'den bahsediyoruz. adamın tek başarısı akp yere düştüğü anda kaldırmaktır. hayır 2002'de ne olduğu gördük. erken seçim dedi meclis dışında kaldı. akp 363 milletvekili ile iktidara geldi. hala neyin peşindesin. akp'nin 13 yılda başımızda olması senin eserin. yaptığı pisliği temizlemeye çalışacağı yerde hala daha da pisliğe batma derdinde.
  ... cemreler
 6. 4.
  Devlet Bahçeli'nin atıp tuttuğuna bakmayın, koalisyon hükümeti için kapısı bi çalınsın, yelkenler aşağı iner...
  not : kız tarafı naz tarafı...
  2 ... orikor