1. 1.
    devlet bahçeli' nin " bundan belediye başkanı olmaz " şeklindeki imamoğlu tespitidir.

http://www.hurriyet.com.t...amp;utm_medium=post&u

olur olur ! iyi olur demek istemiştir.
    5 -6 ... teflon
  2. 2.
    Valla bana kalırsa kendisinden parti lideri olmaz. Hatta saray bekçisi de Olmaz ama işte...
    13 -4 ... serdarsl06
  3. 3.
    tespiti değil sıçmığı.

rte'ye de cumhurbaşkanı olamaz demişti, oldu.

demek ki ekrem reis de olacak.
    7 ... berk
  4. 4.
    bahçeli den de başbakan olmaz dendi, olamadı..

istanbul un düzgün bir belediye başkanına ihtiyacı vardı ve sahip oldu. bahçeli ülkü ocaklarında çay içip kendine gelsin..
    1 ... sansyoklan
  5. 5.
    seviyesizce tespit.

bahçeli, yıllardır mhp'nin başındasın. en büyük başarın akepeye stepne olmak. sen kim oluyorsun da ekrem imamoğlu hakkında böyle talihsiz açıklamalarda bulunuyorsun? hayatında imamoğlu'nun yarısı kadar halk nezdinde karşılık buldun mu? haddini bil.
    3 ... agnostos
  6. 6.
    sayın bahçeli nin siyaseti bırakma vakti gelmiştir. tam bir milliyetçi düşmanı olmama rağmen çizgisini bozmadığı için takdir ederdim kendisini ama görüyorum ki yanılmışım.
    1 ... wizzy
  7. 7.
    Püskevit için ağlayan çocuklar sustu mu sayın bahçeli?
    Usa yazıcıoğlu reisi aradan çıkardı sen de MHP nin ocağına incir diktin tamam ülkücülüğü imha etmeyi başardınız valla helal olsun. .
    ... vigilante8
  8. 8.
    (bkz: 70 yaşındaki adama saray bekçiliği yaptırmak)
    2 ... serdarsl06
  9. 9.
    yaşlandıkça iyice kafayı üşüten adamın zırvası.

4 milyon 171 bin kişinin oyunu hiçe sayıyor, tespit buyurmuş, başkan olmazmış.
    ekrem imamoğlu mu attırdı 40 bin seyirciye o sloganı? maça gitmek için kendisinden izin mi alacaktı?
    kendiliğinden insanlar adalet diye haykırdı.

aldığı yüzde 6 oyla, kendini ne sanıyor bu adam bilen var mı?

türkiye siyaseti bu adamı bir an önce tasfiye etmelidir.
    varlığı zarar ziyan.
    1 ... antik kilise sarapcisi
  10. 10.
    Güldüren tespit.

insan üzülüyor aslında, sen kalk bir zamanların alperenlerin, asenaların şaha kalktığı partiyi bu durumlara düşür, tespitlerin güldürsün, partinin saygınlığını, değerlerini yok et.

Ne diyelim, allah affetsin!
    8 ... zeytinyagli dolma kalem