1. 1.
  Ne gerek vardı sanki yaşlı kurt, durup dururken erken seçim demenin? zaten gavurların yararına olan her şeyin fiyatı ve kuru almış başını gidiyor bir de erken seçim olursa vay halimize! Milli olan bir tl miz vardı ama onun da Hali ortada! burdan söylüyorum uzun adam iyi bir alt yapı hazırlamadan erken seçim yaptırmaz!
  1 -3 ... komunist musluman
 2. 2.
  eskiden en ihtiyac olan yerde hükümete destek oluyordu, artık söylemleri de kendisi üstleniyor gibi. mhp için erken seçim kaos olur.
  4 ... flat head
 3. 3.
  Akapeden aldığı talimat gereği gerekeni yapmasıdır.
  Akapeliler 50 kez erken seçim Yok demişlerdi. Tükürdüklerini yalamamak için yine sadık bekçileri Bahçeli'yi kullandılar.

  MHP diye bir şey kalmamıştır. Bahçeli akapenin hizmetkarıdır.
  11 -4 ... alkolik oldum
 4. 4.
  siz bahçeli denen piyonun kendi başına hareket ettiğini mi sanıyorsunuz. bahçeli ağzındaki baklayı çıkarmadan çok önce pazarlığını yapmıştır reisiyle.
  6 ... ecinni
 5. 5.
  bahceli´nin erken secim aciklamasindan sonra dolarin %1 artmasini da göz önünde bulundurursak; dolari arttirma amacli yapilmis bir hamle olarak düsündüren eylem.

  tabi benimkisi biraz komploteorisi. direk bu yüzdendir diyemem.
  1 -1 ... kultursuz dinazor
 6. 6.
  Adam resmen bakan gibi la allah düşürmesin. Ülkücüyüm deyip hala mhpden yana olan var mı beyler? Bir siyasi lider ancak bu kadar alçalabilir. Yazık vallahi yazık. Oktay vural var lan o partide. Geçirin başa adam edin partiyi. Hiç mi dokunmuyor size partinizin şu durumu mk?
  5 -1 ... yok herif
 7. 7.
  (bkz: haberim yokmuş gibi açıkla panpa)

  durduk yere olur mu adam akp sözcüsü gibi. sadece talimatı yerine getirdi.
  7 -1 ... nadia nadia
 8. 8.
  En son 2002 yazında da erken seçim istemişti. Sonra kendisine ve partisine ne olduğu malum. Şimdi yine erken seçim istiyor. Bu da demektir ki bahçeli bu sefer toptan gidici. Hadi kendisine acımıyor, peki ya partisine ve ülkücü camiaya?
  ... amor a la mexicana
 9. 9.
  asla öyle bir ihtimal olamaz ama düşünsenize bahçeli tayyipi trollüyormuş 2 yıldır.
  seçimlerde ittifakı bozup bitiriyormuş akp'yi.
  ... munir bey
 10. 10.
  devlet başkan yardımcısı koltuğuna göz diktiğindendir. olur canım, başka bir emrin ?
  1 ... teflon