1. 1.
    yıllardır chp'ye oy veren, sol görüşlü bir vatandaşım.

doğuştan ilerici yetiştirildim. Mustafa kemal atatürk'ün ilkelerine inanan bir vatan evladı olarak görüyorum kendimi.

ve bunun gibi şeyleri görünce gerçekten de sinirim bozuluyor.

yahu siz neden kendinizi böyle ucuz şovlar yaparak dalga malzemesi yapıyorsunuz güzel kardeşim?

görevlendir 2 tane belediye temizlik işçisi arkadaşı, her gün temizlesinler anıtları, büstleri, heykelleri.

üzerinde takım elbise, elinde bahçe hortumu, etrafında kameralar.... bu iş böyle olmaz. komik görünür. sahte görünür.

sahte zaten.

yapmayınız.
    4 -3 ... double cross
  2. 2.
    Biraz da heykele sarılsın sarmalansın. Azıcık gözünden gözyaşları gelsin. Bu hareketler iyi oy getiriyor sonuçda. Oy oy oy oy oy ne hale geldim neyse gidip işimi göreyim oy oy oy oyyyyyy.
    2 -1 ... rebel12
  3. 3.
    makam odasında oturmaktan sıkılıp suyla oynamak istemiş...çocuk gibi...

siyasi görüşümün önemi olmamakla birlikte, bu tarz siyasetçilerden tiksiniyorum...
    2 ... keshberfo
  4. 4.
    ucuz bir şov. bakın ha!! ben de atatürkçüyüm!! görüyorsunuz, heykelini bizzat kendim yıkıyorum!!
    ... hodri meydan 89
  5. 5.
    videoyla yazılanların alakası yok.
    tişörtlü bir adam belediye binasının avlusunu bahçe hortumuyla yıkıyor. çiçeklikler, banklar ve heykeli de aynı şekilde hortumla su tutarak yıkıyor.
    iddia edildiği gibi takım elbise, şov falan yok.
    heykeller dünyanın her yerinde yıkanıp temizlenir. çomarı mutlu etmek için bütün avluyu yıkayıp heykeli kaderine terk mi edeceklerdi? nesi şov bunun?
    -2 ... strawberry blonde