1. 1.
  diğer özel üniversitelere bakınca çok klas bir ismi olduğunu düşündüğüm üniversite.. beşiktaş kampüsü süperdir..

  (bkz: okan üniversitesi)
  (bkz: yaşar üniversitesi)
  (bkz: ufuk üniversitesi)
  2 -1 ... shalamar
 2. 2.
  uğur dershanesinin uzantısı olan üniversite.
  4 -1 ... trda
 3. 3.
  tem otoyolu kenarında trilyonluk arsası olan üniversite..o kadar arsayı dolduracak kadar bir kampüse sahip olabilecegini zannetmesemde takdir ediorum..
  3 -1 ... clasura
 4. 4.
  beşiktaş kampüsü içindeki imac kampüsü son model imac lerle ve güvenlik kameralarıyla donatılmış üniversite. *

  bunun dışında kütüphanenin kapısı yanında library yazmaktayken
  diğer belirteçler bu şekilde düzenlenmemiştir.

  bu kampüs genel yapı itibariyle otantik mi olalım, modern mi sorusuna cevap verememiş her ikisini de gelişigüzel kullanalım felsefesiyle donatılmıştır.
  2 ... impayatoy
 5. 5.
  öğrencilerinin %40 ının burslu eğitim aldığı üniversite.
  4 -1 ... doctrine
 6. 6.
  Tüm fakülteleri beşiktaşta taşınmış olan , hazırlık okulu ise mecidiyeköy ortaklar caddesinde bulunan boğaza karşı püfür püfür üniversite.

  Kütüphanesinde Library yazmaktadır.
  Bahçeşehir kampüsünde the canteen denilen bir kurumun varlığı sürmekteydi. beşiktaş kampüsünün etrafındaki beyliklere karşı saldırısı sürmektedir. Eski DGM şimdiki ağır ceza mahkemesinin binası satın alınmaya çalışılmakta. Yeni açılan Mühendislik fakültesi binası ile hukuk iletişim gibi kampüslerin arasında beer point ele geçirilememektedir.
  2 -1 ... exoudussian
 7. 7.
  gerek kampüsü,gerek akademik kadrosuyla kaliteli ve yükselmekte olan bir üniversitedir.yurtdışı bağlantıları bulunur,hazırlıkta ingilizce öğrenmeye amerikaya yolladığı gibi,bölüme geçince de yurtdışında anlaştığı okullara öğrenci yollar.beşiktaş kampüsü şahanedir,siyaset meydanı bu kampüsün konferans salonunda olur.
  1 -1 ... niketre
 8. 8.
  mekatronik bölümüne çok yatırım yaptığı için sevindiğim üniversite. bütün kampüsleri de beşiktaşa taşımış olduğundan daha da sevindim zira bahçeşehirdeki kampüs küçük ve yetersizdi.
  3 ... goliath
 9. 9.
  sınıflarına ünlülerin isimlerini verip,bununlada kalmayıp eski film posterlerini de sınıflara asan sanata ve sanatçıya sonsuz saygısı olan okul.hayır bi şey değil dün türkan şoray ı izlemekten dersle alakam olmadı o ayrı.
  2 ... satandre
 10. 10.
  bir cok seminer ve programa ev sahipligi ve organizatorluk yapan bir universitedir. sinema, oyunculuk gibi bolumleri afilli gorunmektedir. avrupa birligi hukuku calismalari umarim bir yerlere variyordur. kutuphanesi bazi donemler 17.00 de bazi evreler ise 20.00 de kapanir. hatta hic acilmadigi gunler de olur. memlekette kerhanelerden daha az sureli acik olan kutuphaneler oldukca bla bla bla...
  1 ... asselisaya