bugün

bahcesehir hukuktayım dediğimde allah kolaylık versin yanıtını aldığım ve 4 sene nasıl geçecek şeklinde kafamı kurcalayan fakülte
türkiyede bir ilki gerçekleştirerek "uluslararası hukuk fakulteleri birliği" (International Assocation of Law Schools) kurucu üyesi olmuş fakültedir.. tavsiye sebebidir..
http://www.bahcesehir.edu...ana_id=0&haber_id=990
2007 öss tercih sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte öğrencisi olduğum ve boğazın kenarında eğitim gibi bir refaransa sahip iki fakülteden biri. ayrıca "yeter artık tuvaletlerde sigara içmek istemiyorum" diyenlere "gel boğazın kenarında iç kardeşim" deme imkanına sahip fakülte. hocalarının kalite olduğu konusuda ciddi duyumlar almışlığım da vardır zira süheyl batum ciddi bir tercih sebebidir.
2003 yılında sadık gültekin, üniversite tercihleri esnasında arkadaşımın ''bahçeşehir hukuk mu istanbul hukuk'' sorusuna tabii ki istanbul diye yanıt vermişti. arkadaşım neden diye sorunca kafasını yana eğip, ellerini havaya kaldırıp ''benden bu kadar'' diye yanıt vermişti. sebebi daha sonra anlaşıldı tabii. büyüksün sadık hoca..
(bkz: sarışının adı esmerin tadı var)
(bkz: istanbul hukuk mu bahçeşehir hukuk mu)
güncel Önemli Başlıklar