bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    çakma profesör olduğu yök tarafından onaylanmış ''profesör doktor'' haydar baş'ın kurucusu ve genel başkanı olduğu siyasi parti.
    2 -1 ... shalamar
  2. 2.
    gecen secimlere yuzde 50 oy hedefi ile giren, secimlerde 0.6 oy alan, bir onceki secimlerde 0.3 oy aldigi icin secim ertesinde gazetelerinde oylarimizi yuzde yuz arttirdik diye haber yapilan ilginc parti.
    2 ... imhotep
  3. 3.
    genel başkanının gizli kaynakları olduğu siyasi parti olup bir gazeteci ile * profesör doktor haydar baş arasında geçen bir diyalog şöyledir: *-efendim, genel seçimlerde vaad ettiğiniz şeyler yapmak için nerden kaynak bulacaksınız? *+söylemem, çalarlar.
    2 ... hunlu
  4. 4.
    sadece hayadar baş değil, lütfen! prof. dr. haydar baş. yani sevenleri böyle bir serzenişte bulunurlarsa hiç şaşırmayın.
    ... kerameti kendinden menkul
  5. 5.
    atatürkçü, laik, şeriatçı, türkçü, ulusalcı, avrupacı sifatlarını aynı anda taşıyabilen dünyanın en ilginç siyasi oluşumu. genel başkanı haydar baş ın eşlerinin ve çocuklarının sayısını bilen yoktur.
    3 ... imhotep
  6. 6.
    (#74994).
    ... scarface
  7. 7.
    kısaca ismi sol gibi gelen sağa kayık parti
    1 ... venividivici
  8. 8.
    azerbaycandan parayla profesörlük alan haydar baş ın liderliğini yaptığı çok ilginç(!) bir ekonomik model fikrine de sahip bir tarikat partisi.
    ... sayid jarrah
  9. 9.
    (bkz: milli ekonomi modeli)
    ... kevin
  10. 10.
    secim vaadleriyle beni sandelyeden dusurmus parti. nerden buluyorlar bu espirileri anlamiyorum.
    -1 ... scurtel