bugün

Bagaja bavulların üstüne yatırılan bebek,bagaj kilitinin açılması sonucu yola düşmüş ve aile bunu 2 km yol aldıktan sonra farketmiş.bebegin üzerinden arabalar geçmiş.insanlar evcil hayvanlarını taşırken bile kucaklarına alıyorlar.bebek ulan bu bebek.
Hangi şerefsiz cuckoldcu swingercı orospu çocuklarıymış kaynak nerde.
Serin hikaye bu.bagaja bebek koyan zaten ölsün ya da ölmüşse koyar.
Gerisi senaryo
Akıl alır gibi değil.

En önemli varlığın olan, senin ve eşinin bir parçası olan çocuğa valiz muamelesi yapıp ölümüne sebep olmaktır.

Küçücük çocuk. Bagajda. Bu kadar cahilsiniz?
inanmak istemediğim haber.
Öncelikle haber:

https://www.cumhuriyet.co...jdan-duserek-oldu-1959988

Kimse beni o bagajın "kazara" açıldığına inandıramaz. Diğer eşyalar düşmüyor ama ne hikmetse 1 yaşındaki bebek düşüyor öyle mi?

Kelebekler vadisi'nde uçurumdan düşüp vefat eden hamile bir kadın vardı. Kocasının ittiği ortaya çıkmıştı. Bilmem anlatabildim mi?

Hiçbir normal anne bebeğini bagaja koymaz. Araçlarda bebek koltuğu mutlaka olmalıdır. Hadi diyelim yoktu, bebeğini kucağından indirmez. Bu işin içinde başka bir iş var.

Ayrıca

(bkz: vavien)
(bkz: Cool story bro)

Utanmadan da gecenin karanlığında bebeği fark etmeden üstünden geçen araçları şikayet edeceklermiş. Onun bebek olduğunu nasıl fark etsinler lan? Bir de insanlara bir suçları yokken vicdan azabı yükleyecekler.

Kesin kazayla olmuştur. Ben inandım şahsen.
bagaj ve bebek??
sabahın erkeninde açık kalan televizyonda gözümü açar açmaz gördüğüm ve sövdüğüm üzücü haber...
araçtaki tüm ahmaklar sorumludur bundan.
ceza olarak bu acı yeter hepsine. yine de allah sabır versin
Azıcık insanlıktan nasibini almış bir anne babanın yapamayacağı cinsten bir harekttir bu.
Türkiye'nin bir kısmının özetidir.
insan bebeğin ölmesi için özellikle yapıldığı hissine kapılıyor. inanılır gibi değil. Bunun içinde bir iş var gibi.
güncel Önemli Başlıklar