1. 1.
    böyle bir şey olabilir mi ya ? kızın çığlıkları, oğlanın çaresizliği içimi yaraladı. bu nasıl bir olaydır. kimse yardım edemiyor. hala elim ayağım titriyor.

bu haber linki
    https://www.bafrahaber.co...ak-ask-cikti--174830.html

bu da video
    https://www.youtube.com/watch?v=B7LOQzh6Ll0&t=3s+
    5 -5 ... ortadireksaban
  2. 2.
    ölmek için atlamışlar ve istedikleri olmuş. Yine de yazık olmuş.
    5 ... bexdever
  3. 3.
    hem intihar ediyor hem 112 yi arıyor değişik bi tip heralde ailelerine bişey anlatmak istediler.
    5 -1 ... adrian monk
  4. 4.
    Kız daha 15 yaşında arkadaşlar. Değişik bir tip falan değil aşık olduğunu sanan henüz akli gelişimi tamamlanmamış toy bir ergen.

Asıl alçaklık evli barklı adamda. O ikna etmiş, ailelerimize ders verelim demiş.

Kız saatlerce kıyıda bağırdı yardım edin diye; hadi itfaiye yoktu, iş erkekliğe gelince asıp kesen bir tane bile delikanlı bafralı da mı yoktu suya girip kızın elinden tutacak.

Yokmuş. Öylece film izler gibi izlemişler. Ama yanlışlıkla bu delikanlıların yanında Reis meis osmanlı diye hönkürsen videolar çekerler, kahramanlık destanları yazarlar.

Yazıklar olsun.
    12 -1 ... asuregibisurat
  5. 5.
    adam 20 yaşında evli ve bir çocuğu var ve eşinin 15 yaşındaki arkadaşı ile gizli aşk mı yaşıyor? ben öyle anladım.

üzüldüm dersem yalan olur.
    4 -4 ... ecinni
  6. 6.
    Duyar kasanı sikerler amk atlarsan ölürsün, ya ne olacaktı?
    5 -3 ... ulkucuwolf
  7. 7.
    Atlarsan dediğin dizlere geliyor lan su. Ülkenin her tarafı tırsık bencil tiplerle dolu amına koyayım; götünüzün gölgesinden bile korkar olmuşsunuz. Bafra deniz/ nehir kenarında, bir tane yüzme bilen biri yok mu ortada?
    4 -2 ... asuregibisurat
  8. 8.
    Lan yarrak gecenin köründe yüzmeye mı girdiler dizine gelen suya. Bak ölmüşler işte, suyun şakası olmaz.
    3 ... ulkucuwolf
  9. 9.
    Arkadaşlar öncelikle bafralıyım. Atladıkları yer gecenin karanlığında görmediğin birini kurtarmak için atlanacak yer değil. Deniz de değil ayrıca ırmak burası. Çok şiddetli akar.

Kızın çığlıkları iç parçalayıcı olsa da gecenin karanlığında kimsenin yapacak bi şeyi olmayışını ortama göre değerlendirmek gerek.
    16 -2 ... alyssum
  10. 10.
    yazmıyım yazmıyım diyorum ama zorla sövdüreceksiniz adamı. duyar kasıyo diyo yavŞak şuna bak ya, iyi olmuş diyen bile var, yaşları kaç olursa olsun, ne yaparlarsa yapsınlar, sonuçta çocuk lan daha onlar , can çekişiyorlar resmen nasıl bağırıyorlar ulan vicdansızlar hiç mi içiniz titremedi, sizlerin de orada ki izleyen korkaklardan farkınız yok sağolun çok iyi insanlarsınız allah razı olsun.

şuna bak ''intihar edeceklerdi etmişler işte yav'' diyen mi dersin ''itfaiye mi suçlu şimdi yea'' diyen mi dersin. yazık abi size ya sizler gibi duyarsız bir millete dahil olduğum için ve sizlerle aynı ülkede yaşadığım için utanıyorum. vicdan ve merhamet uğramamış bunlara. alla ıslah etsin sizleri vicdan yoksunu yobazlar.
    6 -1 ... ortadireksaban