bugün

evlilik avsı bir kezban olduğunu gösterir. temizleme evimi istemiyorum. bira içip seinfeld izlicem, akşam da merihlere gidicem, oraya gözde de gelecek. suratı biraz sikko ama vücudu güzel. yani bu akşam da onu sikmeyi düşünüyorum. çık artık hayatımdan.
parasını alamamıştır. sizin gibi büzüklere bayılma ihtimalinden daha yüksek olsa gerek.
chpliyse olabilir.
analarının başına gelenleri sözlüğe yazan sıfatı belli yazarların sıçmasıdır bunlar sayın okurlar...

Topu gelsin...
bi de bafilediğiniz hatunun bi hafta sonra evlenmesi var ki bence daha feci.

edit: baskasiyla sevistikten bi hafta sonra evlenenler eksilemis.
sadece sevismek icin evine gittigi *abazanın haline aciyip biraz insanlik yapmis kizdir belki de.
Pişmanlık duygusu ile dalgındır.
Çocuğu sevmiştir, duygusal bağ filizleniyordur.
Çok sevmiştir bir daha istiyordur.
Gidecek yeri yoktur.
Bafileyip gitmesini bekleyen erkeğin yüzüne tükürmek için fırsat kolluyordur.
Hala uyanamamıştır, uyandırsan gidecektir.
Gecenin bir yarısı nereye gitsin?
kullanma kılavuzunu bilmemekten ileri gelir.

Fakbadilikte dahi rutin sosyal yaşantıdan ödun vermek, seks haricindeki hayatın belirli anlarında partnere yer verebilmek gerekebiliyor. Aşka evrilmesinden bahsetmiyorum. Sadece cinsel ilişki dışındaki ortak noktalardan paylaşıma açık olmayı kastediyorum.

Yav ben de öyle çok deneyimleyebildiğimden değil de gözlemleyebildiğimden konuşuyorum. Hani işten güçten öyle karı kızla dost hayatı yaşamak (basit arkadaşlıklar dahi) nasip olmadı ama şayet fırsatım olursa ilk işim mutfaktaki araç gereçlerin yerlerini göstermek olur ki kolaylıkla sabah beni rahatsız etmeden kahvaltı neyin hazırlayabilsin. iş yaptırmak değil maksadım. Hemen gitmesin bir yere yani. Kendime geldiğimde az benlen takılsın. Ben de akşam mesaiden sonra eve gelir seksten evvel ona tatlı ya da kahve yaparım ödeşiriz.

Böyle fantastik hayaller kuruyorum da, yabancı biriyle aynı çatı içerisinde mutualist bir ilişki sürdürebilme ihtimalim yüzde sıfır bunu da biliyorum.
bafilemekden kasıt gondiklemek ise durum çok fena

amele sümüğü gibidir. zor durum.
beni arkadaşlarınla tanıştırsana diyeni de vardır bunların.
enteresan bir mevzudur.

(bkz: buffy the vampire slayer)

serbest çağrışımım geldi.
Sülük gibi yapışır. Evet.
işsiz kariyi bafiliyosunuz da ondan, boyle kariyeri ile evlenmeyi secmis güzel, bakımlı, kendine güvenen ama desparate hatunları al gece eve sabah 7de seni öper makyajini yapar işe gider. pure sex.

tavsan boku gibi hatundur bunlar ne kokar ne bulaşır. muazzam.

canı istedi mi arar, canın isterse ararsın, tertemiz...