bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 627.
    kendisi hakkında bir kaç şey söylemek istiyorum.

tudor konusunda sıkıntıları olan bir oyuncu.
    takımın daha atak ve baskılı oynaması gerektiğini fenerbahçe maçından sonra birebir söylemiş. ilk 7-8 haftadaki gibi oynamalıyız diye düşüncesini paylaşmış.

sonra trabzonspor maçında oyundan alınmıştı.
    cumartesi gecesi de aynı şeyi söylemiş ve tudor'u el freni olmakla itham etmiş. takım olarak potansiyelimizin farkındayız ancak her hafta başka bir şey oynamaya çalışıyoruz neden? diye sormuş.

belhanda, fernando, n'diaye gomis ile aynı fikirde olan bir kaç oyuncudan biri.
    onlara göre 4-2-3-1 üzerine durmalı ve ikinci taktik olarak 3-5-2 çalışılmalı. yani takımın iki sistemi olmalı ve sürekli bu iki sistem üzerine yoğunlaşılmalı.

gomis ve en son belhanda bu doğrultuda açıklamalar yapmakta.
    kısacası hocaya "bırak biz bildiğimiz gibi oynayalım diyorlar"... kazan kaynıyor.
    3 -2 ... prif
  2. 767.
    sene sonu gönderilecek oyuncu.
    2 ... prif
  3. 769.
    bugün takımla idmana çıkan oyuncu.
    1 -1 ... prif
  4. 774.
    sezon sonu gönderilecek oyuncu.
    2 -7 ... prif
  5. 797.
    maaş problemi sonrası aldığı ödeme fazla rahatlatmış kendini.

sezon sonu gidecek.
    bunu biliyor.
    2 -2 ... prif
  6. 812.
    http://www.uludagsozluk.com/k/bafetimbi-gomis/@prif

tamamında "sezon sonu gidecek oyuncu" dedim.
    bir kaç arkadaşa da "sezon sonuna kalmaz gidebilir" dedim.

bu sözlerimin bir sebebi var.
    fatih hoca şu anda elinde iyi bir alternatifi olsa mesela transfer sezonunda dursun özbek yüzünden para muslukları kapanmasa alınabilecek bir kaç oyuncudan biriyle anlaşılsaydı..

gomis'i yedek kulübesi bekliyor olurdu.
    neden mi??

bunun iki sebebi var.
    biri teknik, diğeri idari..
    teknik sebebi, fatih terim duvar olabilecek ama gerektiği zamanda dönüp vuracak oyuncu sever.. ama gomis, sadece dönüp vuran bir oyuncu. arkasından gelenleri oynatan biri değil. böyle olduğu için gomis'in savunulması kolaylaşıyor. bunu özellikle deplasman maçlarında görebilirsiniz. pas atmak yerine vurmayı düşündüğü için diğer opsiyonlar her seferinde boşa çıkıyor ama pozisyonu bitiremiyor.. eren ise daha duvar olan bir oyuncu. hakan şükür'ün daha az yeteneklisi.

idari sebep ise para mevzusu.
    cidden oynamadığını düşünüyor hoca. evet bir sakatlığı vardı ama lato'nun da varken oynamak istediği bir yerde "oynamasam daha iyi olur" diyen oyuncuları çok sevmez. ama mecbur onu oynatmaya. gomis de hocanın bu tavrının farkında. ve yüksek bedelli bir transfere hayır diyeceğini düşünmüyorum..

çünkü, kendisi vergiler yüzünden daha yüksek bir ücret alacağı galatasaray'ı tercih etti.
    belki son bir vurgun yapmak isteyebilir. dünya kupası sonrası bir amacı da kalmayacak.
    2 ... prif
  7. 881.
    fatih terim'in istediği forvet değildir.

sezon sonu gideceklerin en başında geliyor.
    1 -6 ... prif
kapat