1. 867.
    an itibariyle bayıldı.
    3 -2 ... jimmy tudeski
  2. 868.
    yere yığıldı allah'ım sen koru.
    2 ... caranthir
  3. 869.
    kalktı tekrar. devam.
    2 ... jimmy tudeski
  4. 870.
    Sıkıntı yok kalktı oynuyor. Hiçbir şey sağlıktan önemli değil. Evet.
    4 ... oytunkaran
  5. 871.
    geçmiş olsun.

kendisinin galatasaray'a transferi öncesi de zaten böyle bir duruma sahip olduğu biliniyordu.
    1 ... bugun variz yarin yokuz
  6. 872.
    fanatik: galatasaray gomise yemek vermediği için gomis bayıldı.
    10 ... dedeninkeli
  7. 873.
    Vazovagal senkopmuş rahatsızlığının adı. stres durumlarında beyne kan gitmeyip bayılıyormuş, galatasaray gibi bir takımda oynayıp stres altında kalmamak imkansız.
    6 -1 ... feminist
  8. 874.
    Gomis Premier lig oynarken Sweansea-tottenham macinda 7.dk bayilip hastaneye kaldirilmişti dikkat ettim yine bu dk olan bir durum bazen kiziyoruz ama gs fb bjk ts ayirt etmeksizin her insanin once sağliği kardeşim renkler farkli ama vicdanimiz olsun biraz ben (bkz: volkan demirel) ve (bkz: emre belözoğlu) hic sevmedim oyuncular ama sahada bisey olsa lan bu serefsiz zaman yiyyor diye dusunurum ancak sonra üzülürüm hepsinin ailesi var.
    5 ... sqilacci74
  9. 875.
    Şov yaptı gibi geldi sanki neyse.

Beşiktaş'im seni almaz gomis boşuna şey yapma.

Geçmiş olsun.
    3 -14 ... s h a k t a r v8
  10. 876.
    galatasaray bünyesindeki karakterli futbolcu. twitter hesabından sürekli bayramlar, şehitler adına yazı paylaşıp ülke gündemi ile ilgileniyor. ayrıca iş ahlakı nedir çok iyi bilen biri. sabahın 8'inde antrenman storyleri paylaşıyor, ekstra çalıştığı belli. kötüye giden bir şey yoktur umarım.
    not:alikoçsk
    4 -3 ... mistabrown