bugün

Bir karakter bu kadar mı güzel canlandırılır? Tebrikler Şener Şen.
Binali'nin rakibi.
istanbul büyükşehir belediyesi başkanı olduğuna dair rivayetler olan spor hocası.
Şener Şen'in efsane hababam sınıfı serisinde canlandırdığı karekter. En belirgin özelliği acayip gaza gelmesidir. izci öğrencilerle ormanda yürüyüş yaptığı sahnede;

-mesela bu bir bitki köküdür.
+aaa
-yabani şalgam kökü, tadı gayet nefistir. Zihni açar a,b,c,d,e,f,g,h vitaminlerine sahiptir.
+mubarek bitki değil alfabe sanki
-hahahahha
görsel
Türk sinemasının en usta oyuncusu tarafından cana getirilmiş unutulmaz karakter. Hababam filmlerinde, rol aldığı sahne sayısı/ bıraktığı etki denklemine göre değerlendirirsek, inek Şabanı da Güdük Necmiyi de geride bırakır ki biz buna Şener Şen etkisi diyoruz. Bir insana boşuna en büyük aktör denmiyor...
görsel

görsel
Yesilcam karakterlerinden en komik ikinci karakterdir. Birincisi inek şaban. Belki hababam sinifi serisinde daha cok sahnede yer alsaydi birinciligi kesinlikle hakedecekti.
muhtemelen yeni nesil bu adamı şöyle tanımlayacak:
"ben bu yaz nerdeydim diye soruyor bi de bilemeyince kızıyor.
lan facete yer bildirimi yapmamışsın, instagrama fotoğraf atmamışsın ki anlayalım nerde olduğunu..."
görsel
görsel
zamanında rocky'nin maçını da yönetmiştir.

görsel
üstat şener şen'in muhteşem oyunculuğuyla birleşen unutulmaz hababam sınıfı karakteri.

özellikle at kaçırdığı yada atın onu kaçırdığı sahne efsanedir. *
eski santrafor.
madalyalı binici.
oymak beyi.
kung-fu üstadı.
çekiç, gülle ve cirit atıcısı.
yüzme şampiyonu.
tenisçi.
dağcı.
eskrimci.
voleybolcu.
basketbolcu.
(bkz: funk- hu)
şener şen'in her rolün hakkını verdiğinin sadece ufak bir göstergesi olandır. evet.
hababam sınıfının en komik karakteri.
aslında inanılmaz yakışıklı olan bir adam ama yapdığı saçma sapan kurlar yüzünden etrafdaki kızların uçup kaçmasını sağlıyor. Hele bi de funku sahnesindeki imajı yok mu! Tam bir italyan erkeği ımajıdır.
usta oyuncu şener şen'in en unutulmaz karakterlerinden biridir.
şener şen'in en iyi karakterlerden sadece bi tanesi. bayılıyorum arkadaş, kim bilir hababam sınıfını kaçıncı izleyişim ama dün ''sınıfta kaldı'' yı tekrar izledim, yine badi ekrem'e güldüm. mimikler, jestler, konuşma tarzı... süper süper!

-ne o hocam yoksa kıramaz mısınız?
-kırabi..l..irm.. kırarım!
tüm milletlerin bayrağı gödere çekildi ama bizim ki... *
kırmızı beyaz adidas eşofmanına ederinin 10 katını verebileceğim yüce insan.
kırmızı eşofmanlarıyla tarihe geçen hoca.
hastasıyız o ayrı!
hababam sınıfı'nın meşhur beden eğitimi hocasıdır. filmlerinde şener şen tarafından canlandırılmaktadır. romanda ise şener şen'in sempatikliğiyle çok da ilgisi olmayan kıl bir karakterdir. ayrıca vücudunda sakatlık vardır.
hababam sınıfı'nın unutlmaz beden eğitimi öğretmeni. nice beden eğitimi öğretmeninin karizmasını yerle bir etmiştir ama yine de kendini kabul ettirmiştir memleketimizde.*
ismi telafuz edilince aklıma montreal isminin geldiği, şener şen tarafından oynanmış kişilik.
güncel Önemli Başlıklar