1. 1.
    çok değil, 10-15 yıla emaresi bile kalmayacak. şahsen benim üzerimde badem bıyıklı fobisi var.
    yani badem bıyık hem estetik değil hem gıcık duruyor. yani insanın tokatlayası geliyor bu kişileri.
    elimde olsa badem bıyığı yasaklardım.
    bu badem bıyıklılar tükenince türkiye %40 seviyelerinde refah seviyesi artar duruyor dur bakalım.
    4 -1 ... zbam
  2. 2.
    100 yıl SONRA türbanın ortadan kaybolacak olması gibidir.
    3 -3 ... gedikpasa
  3. 3.
    badem bıyığın ömrü rte nin ömrü ile eş ölçüdedir. hayırlısı bakalım.
    3 -1 ... lipsos
  4. 4.
    Hayallerinize ve rüyalarınıza dikkat edin her an kabusa dönüşebilirler dediğim durum.

Erbakan'ın milli selamet partisi döneminde de böyle düşünüyorlardı milli nizam refah ve ve fazilet dönemleri için de aynısını iddia ettiler noldu?

Elbette her insan fanidir ve vatan davasında bayrağı devralacak birileri çıkacaktır.

Yani reis vatan davasını ileri taşımaya devam edecek ve zamanı gelince davayı liyakat sahibi birine emanet edecektir.

Vatan davasında şahsiyetler onu ileri taşımakla ve zamanı gelince bayrağı devretmekle mükelleftir

Vatan davasında devamlılık vardır köksüzler anlayamaz.

Ben tersini iddia ediyorum, bu toprakların değerlerine alerjisi olan bu yasakçı sakat malum zihniyet 10 yıl sonra bu günleri bile mumla arar hale gelecek. Yani bu günler bu zihniyetin iyi günleri .
    -3 ... isminiunutanadam
  5. 5.
    bitmeyecek yaaa diye bagıran çomar efendiler, sizin duanızla en fazla kemik yağar gökten.

o bıyıklar öyle bir kesilecek ki en köse olanlar bile kıskanacak o yüzlerdeki ışıltıyı.

not: olmadı 2 paket makarna ve 400 gr çay verirsin anasını bile satarlar sonra.
    1 -1 ... ra s al ghul
  6. 6.
    Nurcuların mesli kolay kolay tükenmez adamlar halen daha abiler olarak işliyor.
    -1 ... vexillarius of theodopolis
  7. 7.
    Ne tükenmesi virüs gibi artiyorlar.
    1 ... karton toplayan cocuk