koşun lan kavga var! çekirdeem nerde lan benim?
(bkz: burası karışacak vaziyet alın)
ıinsanın hiçbir erkeğe güvenmemesini sağlayan tip. Ne niyeti belli, ne amacı. Hayır kardeş ayağına yatıp bunu yapmak nedir ? Birde derdimi dinleyip, abi gibi teselli edeceğini söyleyip sonra "ya ben senden hoşlanıyormuyum acaba?" sorusuyla güvenimi ve beni yerle yeksan etmişlikleride vardır. Velhasıl, lanet gelsin.
kaç kere dedim birbirinize bacı/abi şeklinde yaklaşmayın gün gelir lazım olur diye.
kan cıkar burda benden söylemesi.
sayın yazarlar, siper alınız şarapnel gelebilir.
Kanıtlamadığın sürece içi boş bir şantaja girer ve bu bir suçtur.
görsel
bildiğin provokatif, sallama beyandır.

böyle bir olay olur ya da olmaz ayrı konu da bundan zero denen tipin nereden haberi olmuştur.
yani kızlar dert babası diye sana mı anlatıyorlar lan?
ay falanca yazar önce bacım dedi sonra dal taşak resim attı mı diyor?
böyle bir kriz masası mı kurdun lan ey kızlar x kişinin çük resmi attıkları bana başvursun diye?
idda sahibi iddasını kanıtlamakla mükelleftir. Aksi durumu iftiraya girer.
iş bu iftiraya girdiğinden yasal süreç gerekebilir. ilgili kişiler için büyük hukuk hizmeti burada. *

https://www.dilekceonline.com/dilekce-olustur
Kanıtlayamadığı sürece boş bir iftiradır, çok da şaapmayın yani.
yav bizene allasen kilise beyin neler yaptigi. yaptigini da bilmiyoruz da gerci bir tas atmis biri. ikisini de tanimam etmem bir merhabam dahi yoktur. yav bizene kardesim. he okuduk ettik oo buralar karismis tamam da kimin ne hakki var bole ithamlara diyelim yapmis ya ozel hayatindan bizene. ilk firsatta insanlarin aciklarini belli eden insanlardan nefret ederim hep zaten.
Kayıkçı kavgası hep bunlar. Miş, muş. Ne yazan ne yazdığını biliyor.ne cevap veren neye cevap verdiğini. Yasal yollara başvursan ne olacak. Bi cacık olmaz.
Sapır saçma işler amk.
Selamın aleyküm.
Noldu ortalık karışmış yine.
Ama belli ki kilise sarapcisina atilan bir iftira var ortada.
Evet, burası her ne kadar sanal bir ortam olsa da, insanlar nick adı verilen rumuzlarla yazsa da, burada yazan her insan kendi karakterini ortaya koymaktadır.

Şimdi olayın denklemini kuralım.
X yazar kişisi y yazar kişisi ile muhabbet ediyor.
Y yazar kişisine bacimsin diyor ve ona uygunsuz fotoğraflar gönderiyor, ahlaksız teklifte bulunuyor.
Doğru mu?
Bu olayı da 3. Bir şahıs olan z kişisi sözlüğe taşıyor.

Şimdi burada madem böyle bir olay var, bu tacize ugrayan kız ya da kadın gidip bu konuyu z kişisine bahsediyor.

Bu z kişisi de öyle bir yazar ki açtığı başlıklar, girdiği entryler hep ahlaka mugayir, belaltı başlıklar.

Şimdi kusura bakmayın ama taciz edildiği iddia edilen kız gidip derdini moderasyona ya da sözlükte ahlaklı bilgili abi ya da abla yazarlara değil de absolute zero gibi amlı gotlü yazan bir trolle derdini anlatıyorsa bu olay kocaman bir balondur iftiradır.

Eyyorlamam bu kadar.
Hadi allaha emanet.
hayır benim anlamadığım olay kanıtlansa ne kanıtlanmasa ne? hem bundan sana ne bize ne? boş işler.
Bu durumda bacım deyip dememesi yavşak olduğu gerçeğini değiştirmez yalnız.

O değilde nedir bu kaçırmışım ben amk ya, özeti falan yok mu ?
Bir aralar da hızlı hızlı nefes alıp verme sapığı vardı ülkede. Ankesörlü telefondan arar iz belli etmezdi ipnetor. Şimdi teknoloji gelişiyor tabi.