bugün

nick değiştirerek elimden kaçamazsın sana tarifsiz acılar yaşatacağım.
Belki hoşuna gider şimdi niye böyle dediniz ki. ben bu kafada tiplerin bacısı taciz edilse höd höd edip. gizli gizli izleme şansı olsa izleyeceği fikrindeyim. Çünkü etik değerleri yok genelde.
düzgün yazardır, yeni tanışsam da bir yanlışını görmedim.
görsel
bunu bacıma soracaksın ve yanıtını ondan alacaksın diye karşılık verilir.
yerli ve milli olmadığına ancak kendisini inandırabilen kılık değiştiren terbiyesiz.
nicke bak bacına sahip çık.

hoş gelmiş inş. memelidir.
(bkz: empati nedir)
Sözlükte yazmamı sağlayan yazarlardan biri. Bu tatlı çocukta olmasa çekilecek yer değil inanın ki.

Koştursun dursun sözlükte, desteği benden. Maşallah. *
(#45420617) entrysiyle aklıma şu sahneyi getiren uuser.

https://youtu.be/H_boaYCucTo
nickinden troll olduğunu tahmin ettiğim yazar.
Kayıp erkek kardeşim. Kaos düşkünlüğü, zibidiliği, açık sözlülüğü aynı ben amk. Lan bi dna testi yaptıralım mı ciddi ciddi şüphelenmeye başladım ha.

Bir de sözlük bitmiş diyip durma totem yapma. Biz bitti demeden bitmez. Şaka bir tarafa severim kendisini. Çok entry gir okuyayım başlatma işine gücüne be üf…
(#45435794)
Yazık, gerçekten ama gerçekten, cidden ama cidden yazık.
Hayatındaki kıza acıdım.

Neyse en azından açık sözlü çocuk, yaptığının karaktersizlik olduğunu dile getirebiliyor.
Ilık ve betanın teki, aldatılmasını geçtim ilerde evine sütü suyu sen al gel, sütçü sucu getirmesin.
dallas dizisinde başrol oynayacak yetenekte kıvrak biri. aldatmanın kitabını yazmış.
çıkmaz sokakta olduğunu bir süre sonra anlar.
Bacısına yapılsa hoşuna gitmeyecek şeyler yapan bir yazar.
Tek takip ettiğim bir yazar. Kinamiyo’ya değil de buna benzetseydiniz ya lan beni. Gerçekten çok yazık.
nickini her gördüğümde gitmez diyorum.

bağımlılık yaptı.

arkadaş geçen yemeğe gidelim mi dedi, bende bunun nicki gördüm yine gitmez dedim. çocuk kim gitmez dedi.
Günler bize dostların güzelliği ile geceler onların duaları ile mübarek oluyor.
Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi.
Berat kandilimiz mübarek olsun.
gitmez .
Bunu da sempatik buluyorum. Uzaktan tabii.
şu an seri olarak boş yapmakta olan, saçmalayan yazar.

ay pardon saçmalanmaz tar... vurmayın lan tamam.
Kızların kalbini çalmayı hobi haline getiren uuser.
Diger Hobisi de aldatmakmış bacılarım aman diyim.
(#45443828)
Uludaki kızları kendince hakir görmüş, yazık. Buradaki kızlar güldür ma çiçektir zaten, sizi napsınlar abv.
Bak sana nefi' nin tahir efendiye verdiği ayarla ayar vereceğim.

tahir efendi bana kelp demiş
iltifatı bu sözde zahirdir,
maliki mezhebim benim zira,
itikadımca kelp tahirdir.
Öz kardeşim gibi sanki. DNA testi yaptıralım diyorum yanaşmıyor. Alt tarafı saçından bir tutam alacağım, hepsini almayacağım lan söz valla.

Yazıklar olsun.

O saçı birisini öldürüp olay yerinde de bırakabilirsin, güvenmiyor n'aparsın.

Yalnız bu hiç aklına bile gelmemiş olabilir, neysem.
Sözlük kızlarına harakiri yapmış sanırım.
herkesi kendi gibi çulsuz sanan prıl prıl cmhuriyet genci.

görsel
hiç akıllanmayan durmadan ona buna sataşan karşılık gelince köşesine çekilen zat. kimseye bulaşme kimsede sana bulaşmasın.

görsel
Beni Zafer partili yapacak kitapsız. Bunun entrylerini okudukça Zafer partisine oy veresim geliyor lan. Alacağın olsun senin.

Bizim DNA işi ne oldu? Ehehe. *

T: ölüme gidelim desin mazot yok demem yazarıdır.

gitmez.

tik oldu bende senin alacağın nicke ben.
görsel
Sözlükte kalitesiyle göz dolduran yazar.
sürekli yazarları tahrik eden nik altlarında cirit atan zevat.
Adam gibi adamdır. Hele bir aktroll kötülüyorsa daha çok adamdır ve doğru yoldadır.

Açık ve net.

bu entry cevap tarzı olduğu için silinecek olsa da yazarın cevap hakkını kullanacağı bir entry olacaktır.

birincisi ibrahim kim amk. ikincisi eski hesaplarımdan birinde konuşurken istanbul'da bi çayını içerim o taraflara yolum düşecek, istanbul'un ne taraflarında oturuyorsun vs. yazdığımda konuyu "sabah erken kalkıcam ben gidiyorum yazarak kapatan sensin. lan oğlum özele gel şovu yapma ne bok olduğunu, yüreksizliğini sözlükler alemi biliyor amk. üçüncüsü ise kimseden ana avrat küfür yemedim. son olarak dördüncüsü sözlüğe bi yığın kendi fotoğrafımı attım. cumartesi akşamları izmir'in hangi semtinde takıldığımı, hangi tür barlara gittiğimi yazdım. olm derdi olan beni zaten bulur bana şov yapma amk.
tamam frank klavyenle döversin beni.
korktum özr dlrmmm sısısıs...

edit: aa beni tehdit eden entarisi silinmiş.
görsel
Çok mübarek ramazan ayı arifesinin yüzü suyu hürmetine allah seni ıslah etsin. Amin.
--spoiler--
liberalizmi amerikancılık sanan tipik anadolu köylüsü yuvzır.

liberalizm en güzel sistemdir lan. hukuktan ekonomiye kadar özgürsün daha ne amk. kuzey kore mı olalım illa?
--spoiler--

Kuzey koreye kurban ol sen. Herkesin evi var. Sağlık, eğitim, gıda, su, elektrik ücretsiz.

Keşke anadolu köylüsü adam olsaydı da onun çöktüğünüz mallarını sizden geri alsaydı.

Proleter diktatörlük yaşatır.
(bkz: gitmez)
görsel
ya bacımın hoşuna giderse?
Ben de senin bayramını kutlarım, ailenle sevdiklerinle eşinle dostunla nice bayramlar dilerim kardeşim.
inşallah mübarek ayda hidayete erip doğru yolu bulmuşsundur.
gitmez. tik oldu bende psikolojimi bozdu g*t.
kendisini zerre ilgilendirmeyen başlıklarımı ve tanımlarımı kendine dert edinerek nick altımda mızmızlanan suser.
patlamış mısır yiyen kıvırcık saşlı zenci emejisi.

bulmak için uraşamiycam, anladınız siz.
görsel
sözlüğün en boş yazarlarından biri. entrylerini kimse ciddiye alıp okumuyor. boşuna debeleniyor buralarda.