bugün

Erkek ne kadar kıllıysa o seviyede erkeksidir kanımca. Böyle gereksizliklere lüzum yok.
kasla kilin ne alakasi var amina koyayim ya. killi bacaklarla top oynasalar ne kadar igrenc gozukurdu degil mi. sebep bu iste. paranin dondugu her sey goze de hitap edecek sekilde degisir. yoksa kil ile kasin alakasi yok, tibbi tek bir makale bile gostermeyip tibben boyle demek de ayri bir dava.

ayrica ben de her yil yaz ayinda bacak/got ne varsa keserim, ve yilin en ferah zamanlarini yasiyorum o ara. kil kadar igrenc bir sey yok ya. ulan her seyi gectim, hic mi bosalinca saginiza solunuza yapisip kalmiyor killar yuzunden?
spor harici alan tanıdıklarım genelde gay di. hee gay olup almayanda vardı. al işte genelleyemedim amk.
Toptur ay pardon topçudur.

Topçular kas için aldırırlar. Tıbbi bişey. Onun haricinde aldıran varsa bilin ki ibnedir ve vurduruyordur.
aktif sporcudur, su topu oynadığım dönemde, sürtünmeyi azaltmak için mecburen kesiyorduk.
Sporcudur. Olası kanamada kanın durması için alıyordur.
Sporcudur sporcularda kas gelişimine engel oluyor.
Kıllarından rahatsız olan erkektir. Hemen yumuşak diye yargılamaya gerek yok. Her insanın istekleri farklıdır. Hoşuna gitmiyordur veya sporcudur ve alması gerektiğine inaniyordur.
aktif futbol oyanrken yapmamız gerekendi. ilk başlarda yadırgıyorsun bi süre sonra alışıyorsun. sıkıntılı bir durum değildir.
(bkz: ibiş)
kendime saygım olduğu için her yerdeki kılımı almıyorum.
bunlar kült toplum kurallarıdır. doğrusu yanlışı tartışılmaz.

benim için kılını alan bir erkek erkek olarak kalır, adam olmaya evrilmenin bacak tüyüyle bir alakası yoktur.
bir erkek için bakımlı olmak temizlikten geçer.

bacak kılları gibi fizyolojik bir olayın tıpkı kadının regli gibi ayıplanacak bir yanı yoktur.
kibar olacağız diyerek kırık oluyorsunuz benden söylemesi.
ortalıkta boz ayı gibi gezen erkekler anlamaz.
sporcudur. bacak kaslarının gelişimi için almıştır.
Yarım alacaksa hiç almasın dediğim erkek.

Arkadaşım evlendi balayı fotoğraflarinda kocasının bacağı yarım alınmış ve o kadar dikkat çekiyor ki iğrenç duruyor.

Demek ki oğlan bilekten biraz kısa pantolon giyiyormuş almış.

Tatile gidiyorsun hepsini alsana.
akşama sabaha vurduracaktır, ramak kalmıştır.
ılıktır.
Saçmadır. Kılsız erkek feminen durur.
sırtında ve omzunda olanlar alsın bence de kötü görünüyor ama bacak çok gereksiz, ibneliğin lüzumu yok.
Afedersiniz ama o kıllı bileklerini gösteren orço pantolonlarını giyiyorlarsa alsınlar. Her halükarda bok gibi görünüyorlar o ayrı ama en azından insanın midesini bulandırmazlar.
Ameliyat masasına yatacaktır.