bugün

testislerinin bacaklarının arasında ezilmesinden rahatsız olan insandır. çareyi araya yastık koyarak bulmuştur.
işini bilen insandır.

benim lan o! 4 yastıkla yatarım ikisi başımın altında birine sarılırım diğerini bacak arası yaparım. Lan çok sevindim yalnız değilim yalnız değiliz çok deli var.
eskiden yapardım gayet rahat güzel bir eylemdir.
Rahatina duskun insandir. Sahsen iki yastik bir ayicikla uyurum. Biri basimin altinda biri bacak aramda ayicigima da sarilir uyurum mis. Ben uyuyayim en iyisi.
beni de 3 yastığımla birlikte yazın.
Zayıf olması muhtemel insandır.
Yastıkla rüyasında sevişen insandır.
Psikologlar güven problemi olan insanlarin uyurken bir nesne ile (en munasibi yastik) yakin iliski kurduklarini (yastigi bacak arasina alma uygundur) ve birini ozleyenlerin de (bilinacaltinda yer alan ozlem duygusu ozellikle) yastiga filan sarilarak uyuduklarini one surmektedir.
Bel ağrısı yaşayan hastalara da önerilir. Zira omurgaya destek sağlar.
Fazla olan yastığı hatta bir tane olsa bile yeterli kafa hizamda uzatırım aramıza ne telefon ne şarjaleti ne de kulaklık hiçbir şeyi almamm.

Kafasının yanına koyanda bacağının arasına koyanda kısacası birden fazla yastık ile yatan insan yalnızdır.

Ve yalnızlık da böyle bir şey işte naparsın.
bel fıtığım ilk ortaya çıktığında fizik tedavi doktorumun tavsiyesiyle uyguladığım durumdur.
özellikle bel fıtığı olup da yan yatarak uyuyanlar için gereklidir.
bacakların birbirine değmesiyle artan vücut ısısını düşürmenin, rahatlamanın yegane yolu.
isviçreli bilim adamlarina gore en dinlendirici uykuya dalış icin en ideal uyku pozisyonu. Tarafımca denenmiştir efenim,çalışıyor.
insana kendini güvenli hissettiren harekettir. 4 yastık da benden. Çok iyi uyunuyor öyle ya.
yan yatma pozisyonunda genital bölgede oluşan baskıyı azaltmak için uygulanan yöntem.

testislerim büyük yan yatamıyorum mu diyorsunuz? yüzüstü yatmaktan eklemlerim aşındı, ciğerlerim soldu mu diyorsunuz? uyumaya çalışırken donunuz sırt pırt araya mı kaçiyor? çözüm basit. bir sert yastık işinizi görecek. hemen rehberinizdeki ilk numarayın yi arayin, bu benzersiz lezzete asla hayır diyemiyorum. allahım duramıyorum.
tekle yetinemeyen insandır.
Misal ben; beş yastığım var... Birine ağzımı, yüzümü gömüyorum. Diğerini kucaklayıp sıkıyorum. Üçüncüyü bacaklarımın arasına alıyorum. Dördüncüye biryerlerimi beşinciye kıçımı dayıyorum!!!
Sapık mısınız lan siz! iki yastıkla sakin sakin uyuyun. Onları kirletmeyin.
yalnız insandır.

istediğin kadar tamamla bireyselliğini, yalnızlıktan ölümüne keyif al, bi ömür kimseyi sokma hayatına ama o yastığa karşı koyamıyorsun hafız.
Dizleri birbirine değerek rahatsızlık verdiği için yapan var mı!
Ben kullanmıyorum ama kullananlar bu sebeple kullanıyorlar diye düşünürdüm.
yastıksız uyuyamayan insan profili.
ama hakikaten çok güzel oluyor.
eski alışkanlıklarını yastıkla gidermeye çalışan insandır.
(bkz: ben)

alıştıktan sonra tek yastıkla yatamazsınız zaten. mecburen o ikinci veya üçüncü yastık olacak.
yastığa sarılıp uyumak kadar doğal olan durum.
bazı sapıklar bacak arası dendiğinde aklı başka yerlere gider ama ben bir aralar bu olayı iyice kafaya takmıştım ve sonunda araştırdım.

nasıl olur da bu kadar rahat bir durum olur diye...

sonradan anladım ki bacakların iç kısımlarında ana damarlar var ve bacaklar yan yattıgımızda hafif kapanarak bu damarlardaki akısı yavaslatıyorlar.

ancak yastık koydugumuzda acılan bacaktan ötürü damarlardaki kan dolasımı rahatlıyor ve hemen bütün bacagın anında rahatladıgını hissediyoruz.

aynı sey koltuk altına koyulan yastık için de gecerlidir.

bilginize..

ek bilgi: bacak arasına değil dizlerin arasına koyarsanız cok daha rahat olur.
hamileyken yapılması zorunlu olan durumdur. başka türlü uyunması mümkün değildir zaten.
yanlız insandır veyahut rüyasında ata binen insandır.
dizlerinin sağlığını düşünen insandır. aynı zamanda erkekler için testisin baskı altında kalmasını da engeller.