1. 1.
    cidden mide bulandırıcılardır. en azından bi ağda falan yapın.
    3 -3 ... ca va manu
  2. 2.
    Geçen gün minibüse bindim. Kızın koltuk altında hafif tüy var, kız kolsuz giymiş. Çok tuhafıma gitti.
    2 -2 ... asimus
  3. 3.
    Yıl olmuş bilmem kaç,
    ıyyy o ne ya öyle öğhhkk.
    1 ... ulu kadin
  4. 4.
    Türkiye şartlarındaki kış mevsiminde kolsuz giyinmek? Aynen kardeş kesin öyledir.
    5 -1 ... tursusu kurulmus kiz
  5. 5.
    Görünce diyorum ki “acaba gerçekten maymundan mı geldik?” Ama halledilmeyecek bir sorun değil büyütmeyin.
    ... furkancalavera
  6. 6.
    (bkz: kürt kızı)
    1 -1 ... cihaner
  7. 6.
    Mevsimlerden kıştır. Üşenmiştir, almamıştır. Ama ben mevsim kış da olsa almanızı tavsiye ederim, zira epilasyon/ağda kadar deşarj edici yegane şey ev temizliği. Psikolojinize iyi gelir ağdanızı kendiniz yapmanız. Kuaföre boşa para vermeyin.
    4 ... serpil silahliperi
  8. 7.
    bacaklarında kıl değil tüy vardır bu 1.
    2.si tüysüz bir insan gösterir misiniz?
    3.sü madem kıl bu kadar iğrençlik sizin için, neden kıl yumağı gibi geziyorsunuz? Alsanıza o zaman iğrençlikse?

Eğer tüylerini almayan üşengeç kızların iğrençliği diye bir başlık açsaydınız, size hak verebilirdim.

Ama siz kız denilince kusursuzluk, pürüzsüzlük,tüysüz,bıyıksız vs. hayal ediyorsanız, o da ayda 15 gün kadar sürüyor üzgünüm.
    Lazere gidiniz.
    5 -4 ... antidepresan98
  9. 8.
    gayet standart bir durum. ister alır ister almaz size mi soracak. Burnunuzu sokmadığınız hiçbir şey olmasın tabi.

Ayrıca aman midesi bulanmış yazık yha kıyamam. bakma la o zaman elalemin karısının kızının bacağına andaval.
    3 -1 ... maria barbas
  10. 9.
    Grinin elli tonu serilerinde görülen kızdır. Tüyleri sarı diye yok mu sandı naptı amk. Kamera yandan çekince gün ışığıyla her yerindeki kıllar belli.
    -1 ... plane of wings