bugün

bacakları simsiyah gezen süper itici türk erkeklerinin inanılmaz egosudur.

ya önünüzde internet de mi yok? açın bir bakın yabancı erkeklerin bacaklarına azıcık feyz alın ya bu nedir tüm yaz göz zevkimizin içine ettiniz yeter ama.
Gelsin birlikte oje de sürelim aq.

Sonra erkekler niye ibne oluyor. Yapmayın lan, dinlemeyin bunları. *
(bkz: tövbe estağfurullah)
görsel

bacakları böyle olmayan erkeğin sevgili bulma ihtimali 1000 de 1'dir arkadaşlar, söylemedi demeyin.
Normal erkektir. Bide etek giysin tam olsun isterseniz.
aynı zamanda koca göbeğine "türk kası" diyen erkektir.

bir kere bacak kıllarını almaması demek, spor yapmıyor demektir.

o tipi gördünüz mü koşarak uzaklaşın. hem götlü göbekli hem de egoludur.

allah düşman başına vermesin böylesini.
Orta bacağımın kıllarından başka kıl almam.
bacak kılı ,kol kılı dokunulmaz.
görsel

Şu görüntü bacak kıllarını alan erkek görüntüsünden daha kötü değil. Paçalı güvercin gibi değilse problem yok bence.

T: alakası olmayan egodur.
Erkekler genital bölgelerinin tüylerini alırlar. Diğer bölgelerdeki Tüyler alınmaz çünkü erkeklik hormonu Yüzünden çıkar. Ama sen illa bacağını da soksun diyorsan söyle partnerine bacak kıllarını da alsın.
Bacaklarınızı alın lan. Çok ciddiyim. Zaten iğrenç varlıklarsınız. Gözümde daha da iğrençleşiyorsunuz. Böyle kıldan bacak gözükmüyor bazen. Alın gitsin işte. Hem daha iyi duruyor.
hüsamettin kıllı bacak olduğunun farkında değildir.. ıyyyy.
TÜRK LEZBiYEN BEYANIDIR.
Güzel egodur. Bacağında tek mi çift mi oynayabilirsiniz.
ayak parmakları dahi kıllı erkeğin egosudur.

ya bsgçk lütfen ya.
kıllı daha karizmatik olduğundandır. böle v yaka tişörtün yakasından fışkıran kıllarla oynuycan ne tatlı oyyyy qalp.

birinde tişörtün üstünde kıl gördüm arkadaşta alıyımmdiye elimi uzattım çektim gelmedi. o ara onlar orjinal laan diye bağırdı. işte adamın hası.
konu egosu değildir. soğuk ağdası bitmiştir.
Cağnım egodur. Ne la o öyle Tüysüz şeftali gibi.
Görünce gerçekten kahkaha attığım erkek tipidir V yakadan sarkan kıllar beni en çeken şeyde soğuktan koruması ANLAYAMAZSINIZ!
olum yapmayın bakın şöyle şeyler, biz hadi neyse de buradakileri okuyup hayatına yön veren liseliler var. yapmayın etmeyin yazıktır.
Haklı bir egodur.

Sanki babalarınız, dedeleriniz ultra metroseksüel adamlardı da, dışardaki adamları beğenemez oldunuz.
Bacak kılını almayan türk kadını egosuyla ölümüne yarışır.
Acaba babasının bacak kılı yok mu akıllarda soru işareti bıraktıran egodur.
ya bi siktir git amk salağı.
kadın mı alsın biraz mantık lütfen .
güncel Önemli Başlıklar