bugün

kim ne derse desin kadınlara biraz kıl-tüy yakışıyor. asla güzelliklerinden götürmemektedir.
Ansikim midem kalkti.
burnuma erkek çorabı kokusu geldi istemsiz bir şekilde.
Düşünsenize...
Tüfek omuza yapmışsınız, sağ ve sol yanağınız da kıllı bacaklar.

Bu durumdan rahatsızlık duymam diyen insanın içinde eşcinsel ilişki isteği vardır.
Net.
Asker arkadaşın ile tüfek mi çatıyorsun?
bana eşcinsel iması yapılmış.

herkesin beğendiği farklı olabilir. sarışın seven esmer sevene eşcinsel iması yapabilir mi mesela?

ben tüylü kadın seviyorum ne olmuş yani. kıl-tüy sonradan eklenen bir şey değil ki, asıl sorunlu sizsiniz bence.
Kılını da geçtim karıda ki bacak bildiğin halı saha bacağı.
Kıllı severlere bir tavsiye...

Sevişmeden önce partnerinize takma sakal bıyık da takın.

Edibüdü: yan odadan gelen sesler "aşkım, bıyıklarımdan asıl"
Öhö öhö!
Ne oldu aşkım?
Sakalın genzime kaçtı.
Olay alışkanlık meselesi bence. Çünkü koldaki tüylere çoğu kimse pek bir şey dememekte, çoğunluk gayet doğal karşılamaktadır.

*şimdi kusmaya gidiyorum, yorumuma gelince devam ederim.
ben ortadakini seçiyorum.
Vay aq internette ne ariyorsunuz da boyle videolara denk geliyorsunuz lan ? Ozellikle mi yapiyorsunuz ?
Marjinal gözükmek için saçma işler yapan kızdır. Oldu olacak bıyık bıraksın.
Bacaklarını ayırıp erkek gibi hatur hutur daşşklarını kaşıyacak sandım.
nadasa bırakılmış bir çift bacağa sahip bağyandır.

sona doğru kameraya o yandan yandan bakışı yok mu, ah zalımın kızı ah.
Aaaay! Aşkım saçım...
Bunu bile çekemez, konsantrasyon kaybına dayanamazken (sırf bunun için sevgililer gününde hediye olarak bone aldım) kolununa ayağına boncuk takacak kadar kıllı biri ile sevişmek mi?

Edibüdü: Bu kız ile sevişmeden önce 35'lik rakı içerim ve tavuk gibi kıllarını yolarım.

Çapkın bir Adamın erkek papağanı varmış. Hep eve getirdiği kızlar ile papağanın olduğu odada sevişirmiş.
Uzun bir iş seyahatine çıkacak adam papağanını dişi papağanı olan bağyan komşusuna bırakır.
Bağyan komşusu erkek papağanı alıp kendi dişi papağanın yanına kor.
Ertesi gün papağanlar ne yapıyor diye bakar.
Aman tanrım, dişi papağanı kafesin bir yanında cıscıbıldak üzerinde bir tane tüy yok. Erkek papağan kafesin öte tarafında tünemiş zevk içinde kanatlarını esnetiyor.
Hiddet içinde bu ne diye papağana bağırır.
Papağan "ne yani soymadan mı zikecektik?" Der.

Neden ise bu fıkra akla geldi.
Askerde bizim koğuşta kılı, tüyü bundan daha az olan erkek vardı. Sonuçta kendi kararıdır elbet ama göze hoş gelmiyor.
Özbakım sevmediği ortadadır.