bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  inanın benim asla anlayamadığım adamdır. hiçbir estetik yönü olmayan, insanların yürümesi için yaratılmış ve erkeklerde de bulunan bir şeyden nasıl tahrik olur bir insan? bakın ben bu adamlarla arkadaşlık falan da yapmam. hatta sözlükte bu adamlardan varsa anladığım an donuza eklerim. o derece tiksinirim de yani... saygı duymak bir yana ciddi ciddi tiksinirim.

  bir foto var diyelim, fotoda seksi ve vajinal iki bacak var... off cidden midem bulandı azizim. bir kadının en itici yerlerine hayran olan adamlar bunlar. hayır, nasıl olur da bacaklara hayran olabilirler ki. şimdi bir düşünün azizim, göğüsleri düşünün, dekolte bir kıyafet içindeki göğüsleri. işte bu adamlar bu göğüsler yerine, o ne idüğü belirsiz iki çıkıntıya hayranlar. yani bir erkeğin çok kadınsı ve seksi bacakları olsa bu adamlar bunu da beğenecek mi? bacak dediğinin kıl dışında kadın erkekbacağı ayrımını yapabilecek insanın ben alnından öperim.
  ama yok azizim yok. bu adamlar ne kadından anlarlar, ne kadınların ruhundan. kadın bacağından hoşlanan bir adamdan ne beklenebilir ki.
  siz siz olun azizelerim, sizin bacaklarınızı öven adamları sallamayın. kadından anlayan erkekler bacaktan değil göğüsten hoşlanır, bunu aklınızın bir köşesine yazın.

  ben güzel bacak kavramını abartılmış bulmaktayım. daha önce de dediğim gibi hiçbir belirginliği yok. sonuçta bacağım cinsel ilişkilerdeki yeri de ortada... çok fazla işlevi olmayan bir şeyi seksin merkezine koymak ve hatta bunu fetiş haline getirmek seksin felsefi tarihine yapılabilecek en büyük hakarettir!

  ah tabi ya! futbola ilgi duyan erkeklerin ne mal olduğu da yavaş yavaş ortaya çıkıyor! oh mon dieu!

  uzun lafın kısası erkekten erkeğe fark var. sırf erkek doğduğu için erkek olanlar ve erkekliği tüm varlığında yaşayanlar...

  freeze you later
  7 -8 ... absolute zero
 2. 2.
  Hepsi değil de bazı bacaklar tahrik unsuru. Ama sadece bazısı. Yani çok azı olabilir.
  3 ... xyclonb
 3. 3.
  Kesinlikle gerçek olan tespittir. Vücudun en kaslı bölgelerinden biri bacaklardır dolayısıyla sert olurlar. Ve uzundurlar da tıpkı, tıpkı... penis gibi. Freud cu analizlerle bacaklara ilgi duyan erkeklerin aslında sağlam bir penise hasret olduğu defalarca ispatlanmıştır. Bu yüzden bacaklara ilgi duyan erkekler gizli eşcinseldir.
  3 -6 ... id est
 4. 4.
  Her zaman gormuyorsa bacak tabi ki tahrik olacaktir o an kacirilir mi.
  2 ... dodo007
 5. 5.
  bacak değil baldır tahrik eder açık ve net.
  5 ... public agent efsanesi
 6. 6.
  Normal erkektir.

  Lan olum adamlar saçtan, pantolan giyen kadınlardan falan tahrik oluyor. Sen ne bahsediyon?

  Emzirmek için yaratılan memeden de tahrik olunmamalı bu mantıkla gidersek.

  Oturmak için yaratılan ve dahası sı... Neyse buralara girmiyorum, mabaddan da tahrik olunmamalı.
  3 ... nickini vermek istemeyen uuser
 7. 7.
  tahrik olması normaldir.

  kızların bacakları sexy ise, tahrik kaçınılmazdır.
  6 ... where was white
 8. 8.
  şap tüketmeyen erkektir.
  3 ... mavraci
 9. 9.
  bacakların tahrik edici unsur olarak görülmesindeki temel sebep fiziksel olarak insanı en şekilli gösteren yerdir.

  maalesef ki kalça dolgunluğu ile birleştiği vakit ve giyilen elbisenin o bacakları hiç kapatmayıp neredeyse kalça hizasında olması bir erkeği değil kadının bile iç geçirmesine sebep olur.
  2 ... i am lucifer
 10. 10.
  zavallıdır, yazıktır ona
  ... baktimolmuyo