bugün

bacakların arasındaki şey bakireyse, oraya herhangi bir giriş çıkış olmamışsa sorun yok.o kız bakiredir. namus olabilir. gözü arkada bile kalmaz adamın. rahat rahat işine gider gelir, ne bilim rahattır o adam artık(!)

bu mudur la bakirelik? bu mudur size güven veren şey? afedersin ama amcık bakireliğinden önce beyin bakireliği önde olmalıdır bence. o senin bahsettiği bakireye sor bakalım hiç fırsatı olmuş mu bakireliğini feda etmeye? ben öyle bakire kızlar tanıdım ki, beyninden geçen şeyler, yaşamak istediği duygular ve bunları benle paylaşan yapmak isteyen bir kız nasıl bakire olabilir. "kocam olsaydın, evlenseydik ah ahh" diyen bir kız nasıl bakire olabilir ki sözlük ? o zaten kendi amına kendi koymuş. bakireliğin bozsan nolur bozmasan ne?

yoldan geçen adama bile fantazi kuruyordur bu. nerden bileceksin ki ? hadi bu kızla evlen de işe git.hadi aklın geride kalmasın.cık cık cık diyorum ve bu bağnaz,sığ düşüncelerden kurtulmanız diliyorum. hepinizi mucuxluyorum.
ülkede bir klişe haline gelmiş tanımdır. tamam artık rahat ol herkes biliyor beyin bakireliğinin de önemli olduğunu, sen buldun da onlar mı almadı beyni bakire kızı dedirten bir durumdur ayrıca.
bir de tuhaf noktalardan biri, bi kadının bakire olmamasını normalleştirmeye çalışma modası. kafasında fantazileri olan kadınlar hemen onu eyleme geçirip, vajinal bekaretlerinden de mi kurtulsunlar acaba ? Hormonları var bu kadınların ve elbette hayal kuracaklardır erkekler nasıl kuruyorsa.

fikir, düşünce ayrı hesap; bunları eyleme geçirmek ayrı hesaptır. yoksa şimdiye herkes herkesle yatardı, herkes herkesi öldürürdü.
nihayetinde kadın-erkek herkesin hem beyni, hem bacak arası bakire olsaydı keşke. eline,beline,diline de hakim olsa herkes keşke.
(bkz: namusun cinsiyetinin olmaması/#8738401)
(bkz: orospuların namusuyla para kazandığı gerçeği/#8727192)
(bkz: amda bulunan bekaret)
(bkz: kızlık zarı)

kaç farklı şekilde tanımlayacaksınız amına kodumun incecik esnek dokusunu lan?
işinize gelince s.kin sonrada bakire kız arayın yok öyle. aklı sürekli bacak arasında olan kızdan da hayır gelmez zaten akıllı olsun hata yapmış olabilir. herkes o heyecanı yaşayacak er ya da geç evli ya da bekar.