bugün

Babet çorap giyen erkek net oğlandır.
erkek adam babet corap gıymez gıyıyorsa vuurduyordur..
Kısa paçalı pantolonuna uyum sağlasın diye düşünen erkektir(!)

O paçalar ne amk. Şahtın o çoraplarla şahbaz oldun amk.
Kim ne derse desin ama ben Ne zaman görsem gülme isteği yaratır amına koyim :d
babetin ne olduğunu bile bilmezdim, yanlışlıkla almışım. paketi açınca acayip bir şey çıktı. rahatsız bir şey, giyilmez o.
Vurdurmuyordur, ancak silkseler giymem. Vurduruyor da olabilir emin olamadım. Genel kanı vurdurduğu yönünde.
racon bilmez, oturup kalkmak bilmez.
ciddiye alacak olsan bir gülme gelir ansızın.
bir de bunlar sik sik konuşur toplum içinde, kırılmasın diye bir şey de diyemezsiniz.
adam gibi giysene lan gömlek pantolonu süt oğlanı.

çevremde bunu giyen erkekler fazlasıyla pasifler. dönerciye yollasan sipariş veremez, pide alır gelir aq.
erkekler erkek gibi olmalı.
sokarım babetinize de çorabınıza da , göte kadar çıkan şortunuza da.
kıllarını alma furyası var ki hiç anlamam.
lan oğlum kılsız, tüysüz erkek mi olur.
kadın gibi geziyorsunuz lan ortada.
ilerde karınız ağlarken oturur siz de onunla beraber ağlarsınız artık destek olmak yerine.
kadına biraz erkek olduğunu hissettirmek gerekir.
eşinizin dibinde uyuyup ağlama hayali kurarak hiçbir kadını eş edinemezsiniz.

iyi günler.

görsel
Bak işte bu vurduruyordur.
ılık ve yumuşaktır, belkide pempe götlü bir meriç...
Gözleri kör edendir. Vay ben ne günah işledim de bu görüntüye layık tuttunuz beni dedirtendir.
(bkz: anto)
kadınların en ufak bir tane kıyafetine giyimine kuşamına laf edilince sanane lan diye hırlayanlar, burda erkek giyimi hakkında bol keseden sallıyor. 250gr'cılar sizi.

erkek giyimi peki sizi çok mu ilgilendiriyor?
vurduruyordur müslüman adama yakışmaz öyle şeyler*
slim fiti giydim geri
seri köze oldum deli
babet çorap giyenlere
selam olsun dar paçalar.
(bkz: tutunamayanlar)
Her şeyden önce bir erkek olarak; zevkler renkler tartışılmaz ama böyle zevke sokayım denmek istenirse de sözlük ortamı ahlâk vb gerekçelerle bu söylem denmez.

Fileli çorap giymekten farklı değildir.
Hele ki daracık tayt bozması kot, slim fit t-shirt, gömlekler (aman Allah'ım, bir de pastel renkler giysi ayakkabıda varsa ve pis sakal denen kısa sakallı olup) ortalıkta dolaşmaları yok mu?
Adanalı Justin acı Bieber tipler.
Bir de ellerinde tesbih varsa ve Netflix yasaklansın millet ibne olacak deyip, dini millî duyguları öne süren biriyse...
Hitler mezardan çıksa, bunları sabun yapacağım dese oy atarım, seçim kampanyasında gönüllü çalışırım.
Babaannesi tarafından eleştirilen sıklıkla laf sokulan erkektir.
Bana çok itici geliyor
tanga da giyiyordur.
Beyaz pantolon giyer.
Manikür pedikür yapar. Evet.
Postu deldirmiştir lamı cimi yok.
görsel

Aklıma kolpaçinodan bu sahne gelir ne zaman görsem.

Sabahlara dayanamam Osman ağa, yalancısın inanamam Osman ağa..
kaymaz mısın tarçınıma, ver çoşkuyu kolonlar inlesin... swh

Gerek yok bence böyle şeylere, giy siyah bilekten çorap, uzun çorap bitsin ya. Gerek yok böyle şeylere.
10 sene önce pembe giyen erkeklere vurduruyor diyorlardı. Adam pembe giydiğinde vurdurduğuna kesin gözüyle bakılıyordu. Moda dünyası öyle böyle en maço abilere bile pembe giydirdi. Yine en maço abiler bir oturuyor, pantol paçaları dizlerine kadar çıkıyor artık. Adamlar dar kıyafetlerin içinde robot gibi yürür hale geldi. Moda adamı böyle maymun eden bir şey.

Ancak bir sınır olmalı arkadaş ya. Takım elbiseli bir adamın bacak bacak üstüne attığında ya da öylece oturduğunda bileklerine kadar çıkan çorap görüntüsünün kötü olduğunu kim söyledi? Bir ara böyle söyleniyordu ve bu iğrenç bir görüntü olarak sunuluyordu ki arkasından zaten erkek çorapları küçüldükçe küçüldü. Ancak sahiden kötü olan şey çorabın öyle gözükmesi değil, çorabın hiç gözükmemesi.

Bacak bacak üstüne attığında çorabı görünen michael corleone gibi dağ taş abileri izleyerek büyüdük, ayakkabısını çıkardığı zaman babet çorabı giydiği anlaşılan erkekler ile yaşlanıyoruz. Yazık yeminle.
Böyle bir erkeğin bir kadını cinsel konuda doyurabiliceğine inanmıyorum içten içte.
Güldürür. Erkek mi? Yapma be. Evet.
güncel Önemli Başlıklar