bugün

inceden gay.
bir an gözümde canlandırınca hayalinden bile tiksindim sözlük.
marjinal olup ilgi çekmek isteyen modacı bozmalarının yapacağı şeydir efendim. la erkek babet mi giyer.
yeteeer duymak istemiyorum. (bkz: ali rıza).
o uzun ve kıllı parmaklarını babetle daha güzel daha şık sergileyen bakımlı zevkli erkektir.
erkek babeti giymeyi tercih eden erkektir.

onu bunu bırakın da italya da erkekler topuklu ayakkabı giyemeye başlamış buna nediyorsun sözlük?
tiki, liseli, ergen erkeklerdir.
yeni moda ''tiki'' mağazalarında satılıyor efendim.
Kadınsı eğilimleri bulunan, çoğunlukla pasif erkek.
kahveye giyse yuzune yagan tukuruge yarappi sukur de der bu gavatlar.
eşcinsel olmasada etrafında fazla kız bulunduğundan dolayı bir an havaya girmiş olan erkektir. örneğin annesi babası ayrılmış evde annesi, ablası ve kız kardeşleriyle yaşamaya mahkum edilmiş erkek gibi.
Bugün mühendislik fakültesinde görülmüştür.
Gıyınmesını bılen erkektır.

Babet degıl loafer dıye gecer her yerde.
Abartılmasının bır anlamı yoktur salon ayakkabısı dıye de gecer tabanı ıtıbarıyle. Uzerıne nakısla genelde adınızın bas harflerı yazılır, kısıye ozel hale gelır.
Ben giymem ama giyene saygı gösteririm.
Çiçekli böcekli değilse çoğu ayakkabı unisex ( yanlış yazmadım dimi lan ) oluyor zaten.
ibnemsi gibidir sanki.
yaz kış traktör gibi spor ayakkabılarını ayağından çıkarmayan güzide ve modern arkadaşlara çok ibnemsi gelse de tek renk ve sade olanları on numaradır. rahattır. giyilir.
Tayt giyenler var buna mi takildik.
Akşama yemek hazırlayıp vurduran tip.
''konvers altına iyi gidiyo kankağğ'' diyen erkeksi tiptir
tu allah yazıklar olsundur.

töbe bismillah erkeklerdir.
babet çorabı da giyen erkektir. gariptir.
Bacaklarına ve kollarına ağda yapmalık erkektir.
Eyeliner çekmeyi sever, kırmızı ruj hastasıdır. Kıyafetlerini rengine göre kombinler. En sevdigi renk pembedir.
En sevdiği kombin pembe çanta pembe babet kombinidir.
ibnedir.
Babet çorabı da giyer bunlar.
Erkek demeye bin şahit lazım. Geydir.
3. sözcük fazladır.