1. 1.
  en son 5 yıl önce yaptığım aktivite. zaten 4 yıldır o yok. babayla rakı içmenin zevki başkadır. diğer arkadaşların babalarından gizli içerken, senin ki gel oğlum birkaç kadeh içerim der. verir eline rakı ve meze parasını, git bir ufak al gel der. koşa koşa gidersiniz. siz dönene kadar sofra kurulmuştur. oturur, başlarsınız rakı muhabetine. konu ilk olarak illaki beşiktaş'tır. sonra baba'nın eski aşklarıdır konu. anlatır, defalarca dinlediğiniz halde yine de zevkle dinlersiniz. sonra sazı getir der. ben calarım o şiir okumaya başlar. sonra da ben türkü söylerim... sonra baba öldüğünde ne rakı içmenin eski tadı kalır ne de beşiktaş konuşmanın...
  145 -13 ... cyranox
 2. 2.
  açılış entrysi nedeniyle birşey yazılamıyan, insanın boğazında birşeyin düğümlenip kalmasına neden olan, yazarı kıskanılan, yaşanılası bir deneyimi anımsatan başlık...

  (bkz: babalar ve oğullar)
  12 ... paramecium
 3. 3.
  (bkz: entry girerken ağlamak)
  13 -2 ... cyranox
 4. 4.
  yapmayı çok isteyeceğim şey...ne güzel olurdu babayla demlenmek,geçmişten konuşmak,keyifli geçirilen birkaç saatin huzuruyla uykuya dalmak ... (bkz: baba)
  4 ... panapa
 5. 5.
  yanında balık ve roka olursa şekillenecek hadise.
  3 ... berbay
 6. 6.
  yazılanları okuyunca değerini daha çok bilmem gerektiğini bana hatırlatan aktivite.
  2 ... devedikeni
 7. 7.
  Opucuklerle dolu bir ortam olacağı kesindir. Opujemmmmm!!
  4 -3 ... gkbayrak
 8. 8.
  rakının tadı daha bir güzel olur babayla beraber içince...
  2 ... cyranox
 9. 9.
  12 yasinda baba sizi alip kumkapiya goturduyse sikintidan onun onundeki butun rakilari icip, sonra sizip baba tarafindan eve tasinmaniza neden olan durum.
  1 ... dramtatatam
 10. 10.
  bol muhabbetli rakı sofralarında büyümüş çocukların reşit olmasının dahi beklenmediği hoş olay. hatun kişi olmamın en ufak bir farkı da olmamıştır bu hususta. kendini daha bir özel hisseder ayrıca insan.
  1 ... ciddik kusu