bugün

can sıkar. özellikle sol framede babayla ilgili başlıklar gördükçe, daha çok can sıkar.
aynı evde yaşanmadığı sürece sorun olmaz.
(bkz: babanın özür dilemesi)
duygusal sebeblerden dolayı aynı zaman da sevgiliyle küs olmaktır.
Sevgililer gununden beri aramizda olandir. Zira konusmuyor benimle disari ciktim diye dcnvxcbn.
lükstür. zira baba olmayınca hayat zor.
Gidin Barışın yoksa...
benimde ne yazık ki yaptığımdır. kendisine küs değilim ama çok uzun süredir kırgınım.
Halimi, hatrımı, sağlık durumumu sormayan, zerre kadar ilgilenmeyen, kazandığı parayı dışarda harcayıp evdekileri düşünmeyen, konuşup aramızdaki problemleri çözmek istediğim zaman benden yüz çeviren birine sonunda koyduğum tepki.
Ölümlü dünyada yapılmaması gerekendir. Evet.
Benim de sıklıkla yaşadığımdır. Önceleri onun dayatmaları nedeniyle küsüyorduk, şimdi de benim dayatmalarım nedeniyle. Önceleri o benim daha sert, mücadeleci, tuttuğunu koparan biri olmamı istediği için kavga ederdik, artık ben onun daha uysal, daha hoşgörülü, daha sevecen olmasını istediğimiz için kavga ediyoruz. Onun hasta olması ve sayılı zamanınızın kaldığını bilmek te birşeyi değiştirmiyor. Baba-oğul arasındaki gerginlik hep vardı ve herşeye rağmen de devam ediyor.
Yaşlandıkça kalın kafalı hale gelmesi, söylenen hiçbir şeyi dinlememesi, ottan boktan sebeplerle her ortamda kavga çıkartıp ona buna sövmesi sebepleriyle sık sık yaptığım olay. Son 5 senemiz böyle geçti.

Yaşlandıkça her boku bilir oldu, yakında peygamberim diye dolaşmaya başlarsa şaşırmam.
Evden kovduğu oldu. Mevzu karışık. Gene de küs kaldığımı hatırlamıyorum. Küsmek genelde müennes kısmına ait bir davranış olmalı.