1. 91.
    kötü hissettirir.

beyefendi yemek sırasında açık televizyonda mustafa kemal ile ilgili haber görünce kendince mırıldandı saydırdı. laf söyleyince de çatalı kaşığı suratıma fırlattı. küfürleşmeye ramak kala birbirimize hain deyip odalarımıza çekildik. kincidir de, daha bir hafta konuşmaz.
    ... caranthir
  2. 90.
    Herkesin yaşadığı durum. Erkek çocuğun 20 yaşından sonra ailesiyle aynı evde durmaması gerektiğinin bir kanıtıdır. Aynı evde durunca karşılıklı saygı azalıyor.

Ama baba her zaman babadır ona göre. Kavga olur barisilir.
    1 ... 29th
  3. 89.
    kötü hissettiriyor ederken değil de ettikten sonra.
    ... yagmurun rengi
  4. 88.
    Amk yeter artık dedirtir . Aptal aptal hareketler .
    ... arcskao
  5. 87.
    Ergenlikte sıklıkla yapılan hata.

O zaman ki süreçte analiz edemiyorsun tabi bütün her boku ergen en iyi bilir ve kimse onu anlamaz zaten. Ama şimdi 30lu yaşlara gelince nasıl bir salaklık olduğu anlaşılır bunun.

Ya 50-60lı yaşlardaki insan andropoz ile zaten huyu suyu değişmiş yeri gelmiş aksi bir insan olmuş çatışma arıyor zaten çünkü sıkılıyor he de evet baba haklısım de. Çünkü o tartışmanın kimseye faydası olmayacak sinirlendiğinle ve yaşlı insanı sinirlendirip üzdüğünle kalacaksın sonra sende üzülüp vicdan azabı çekeceksin. bazen diyorum bende onun yaşına geleceğim çocuğumun bana böyle çemkirmesini ister miyim?

3 günlük dünya kimi insan keşke babam yaşasada ses çıkarmasaydım diyor. Babanız hayattayken eldeki zamanı onunla tartışarak geçirmeyin kaldı ki kavga etmek aman aman.
    ... oz passenger
  6. 86.
    en güzeli tamam baba diyip olay mahallini terk etmenizdir. böylelikle hem mevzu uzamaz hemde kimsenin kalbi kırılmaz.
    ... defansagelsenize lan
  7. 85.
    pişman olursunuz, etmeyin.
    ... rocket science
  8. 84.
    Is fiziki boyuta dondugu zaman koca adamin geri vites yaptigini gormek bazen cok huzunludur. Genelde " seninle de kavga edilmez amk " der ve gulusup, sariliriz.
    2 ... aleyna kirpi
  9. 83.
    ekonomik krizi göze almaktır.
    5 ... drdolantin
  10. 82.
    %85 kavgayı baba başlatır. Bitmiş bir konuyu yeniden canlandırır, gereksiz yere konuyu uzatır, size laf atar cevap verirsiniz küfür eder. Allah kimseye şerefsiz baba vermesin.
    5 -2 ... dertler derya olmus