1. 1.
    Anne bir şekilde anlar özellikle kendisi de sigara içiyorsa ama bunu babaya itiraf etmek oldukça zorlu süreçtir.Ya dayak çeker ya da aferin iyi bir b*k yapıyorsun der vereceği tepkiyi kestiremezsiniz.
    1 -3 ... tarihci yazar
  2. 2.
    Stresten, panikten kurtulmaktır.
    ilk 1 ay kızar, sonra kabullenirler.

Siz de rahat rahat sigaranızı içersiniz.
    Mesela babam 2 gündür gece 4’te kapımı çalıp, beni uyandırıp ‘sigaram gitti ordan paketini versene’ diyor. Tabi sigara içtiğimi 15 senedir biliyor.
    Rahatlık Budur.
    3 -2 ... alkolik oldum
  3. 3.
    itiraf edilmez yakalanılır.
    1 ... son devrin kutbu
  4. 4.
    -yaziklar olsun sana, senin gibi evlat olmaz olsun, b*k ic allahin siracalisi seni!!1!1!1!

A few days later...

-canim oglum neden sokağın basina gidiyorsun tutturmeye, gec bahcede ic sıkma canını.

Evet bildiniz, bababay hem Karadenizli hem ikizler burcu erkeği, bugun sever yarin dover.

Tersi miydi lan bunun?
    2 ... alpertunna
  5. 5.
    itiraf ettikten sonra aile evinde içtiğim sigaradan zevk almamaya başladım demek ki gizli içmek keyif veriyormuş.
    ... natchios
  6. 6.
    yaklaşık 4 yıldır içen beni bir türlü yakayamadı ev ahalisi

sadece şüpheleniliyorum

ama tutup da sen sigara mı içiyorsun emmmuaa goduuum denmiyor.

belki farkındalar sadece bilmezlikten geliyorlar :d
    1 ... polisaggaritx
  7. 7.
    Yakalanmanın ardından gelen zoraki itirafımdan sonra elimden tuttuğu gibi psikoloğa götürmüştü adam. Tabii bildiği tüm küfürleri sıralamayı ihmal etmeden...
    7 -1 ... hocanim
  8. 8.
    en havalısı şunu söylemek oluyor:
    baba: sen sigarayı bırakalı 6 ay oldu mu?
    ben: ohooo, iki buçuk sene oldu. (şu anda 6 sene)
    ba: afferin.
    ben: böbür böbür.
    2 ... toyboxtan cikan oyuncak
  9. 9.
    6 yıl içtim yakalanmadım. yakalansam yada itiraf etsem siksen bırakamazdım sigarayı. babam evdeyken nedendir bilmem elim hiç sigaraya gitmezdi. pandemi başlangıcında kendisiyle evde fazlasıyla vakit geçirince uzun bir süre sigara içmedim. baktım içmeyince oluyor temelli bıraktım.
    1 ... peacekeeper
  10. 10.
    Hiç bir baba kolay kolay kabul etmez bu durumu.hangi aile çocuğunun bu şekilde sağlığına zarar gelmesini ister ki?
    Gerçi aile de içen olunca zoraki kabul eder gibi görünür.
    bir şekilde ses çıkarmayanlarda olur.böyle devam eder,gider.
    Bizler de böyle bir itiraf olmadı. Sigara içmiyoruz,Ailecek yeşilay cıyız.
    ... 01 myeflin