1. 1.
    bir durumdur. yas ilerledikce daha da siddetli hissettirir kendini.
    4 ... madlen dede
  2. 2.
    Babam ailenin en bencil insanıydı. Annem de en sakini. Ben buna rağmen, babama değil de anneme benzememek için elimden geleni yapıyorum. Sevmedigine değil de sevdigine benzemek istemiyor insan. Iyi insan olmanın kiymeti yok gibi. Dünya zalimlerin bencillerin dunyasi. Ne diyor şair "sana bir mi vurdular. Derlenip toplanıp sen iki vuracaksin. Yoksa yoksun."
    3 -1 ... ngark
  3. 3.
    Niye ki, ben birine benzemek isteseydim bu kişi kesinlikle babam olurdu.
    ... dengesizbirdr
  4. 4.
    bakarsınız çocukluktan bu yana kaç kere bana neyin var diye tüm samimiyeti ile sordu elini omzuma koydu gözlerini bakışlarıma dikti galiba hiç ne zaman karşılıklı güzel bir diyaloğumuz oldu hiç her ne düşünürsem ne yapması gerekiyorsa bir babanın yapmayışıdır bu sonra dersiniz böyle baba olunur mu ben böylr baba oomak istemiyorum ama benim konuşmalarını yaptıklarını tecrübe ettiğim düzgün bir babam bile yok ne yapıcam dersiniz.
    1 ... erenahsen
  5. 5.
    Burada kişilik olarak ele almışlar durumu, ben fiziksel olarak değerlendireyim.

Babamın dişi versiyonundan halliceyim tip olarak.

Sırf bu yüzden bile makyaj yapmıyorum. Çünkü aynaya bakınca babam makyaj yapmış da bana bakıyor gibi hissediyorum, beni bir gülme tutuyor.
    2 ... asilsen