oldukça keyif veren bir eylem..
orospu çocukluğudur kimse kusura bakmasın.
bazı (altını çizerekten) “aciz” insanların bir gösterisidir. ruhsal problemleri boylarını aşmış bu arkadaşları görenler kollarından tutup acilen bir psikiyatrist kliniğine götürülmesi önemle rica edilir.
(bkz: rahat bırakın o kızı)
Babasız olmak ne demek bilmiyorsunuz muhtemelen ki bunun trollüğünü yapıyorsunuz.

Her neyse.

Babasız olmak, acizilik değildir. Babası olan ya da olmayan kızı üzmek arasında fark yoktur. Üzmek üzmektir.
Yapanın acizliğini ve adiliğini gösteren bir eğlendir.
Muhtemelen baba kaybetmenin ne demek olduğunu bilmeyen aşağılık tiplerdir. kimse kusura bakmasın bundan zevk alan insan gözüyle bakamam.
ağılamak diye okudum.

not:atsız okuyorum.
hangi orospu çoçuğu o.
babalı kızı ağlatmaktan farkı olmayan eylem. neden ağlatıyorsunuz kızları?
baba sevgisi baba şefkati görememiş bir kızı ağlatmaktır. yetimin ahı alınmaz.
Kız ağlatılmaz. Alt-üst soyun ne durumda olduğu fark etmez.
Babasız kız daha güçlüdür. Kolay kolay ağlamaz. Eğer ağlatıyorsanız harbiden büyük oruspu çocukluğu işlemişsiniz kıza.
babalı, babasız fark ediyor mu?
(bkz: bize bundan bahsetmediler)
Etme bulma dünyası diye bir şey söz konusu ise; bir gün sizin de kızınızı ağlatmalarıyla son bulacak rezillik.
(bkz: sözlükte yazardan çok troll olması)
görsel
Dikkat ette o ağlattığın kız sadist çıkıp ta seni bir güzel cezalandırmasın.
babası var ya da yok hiçbir insanın ağlama sebebi olmayın. lütfen.
üzüntü vericidir.

Bu tip insanları, toplumsal normları zedelediği ve şiddeti olağanlaştırdığı için Aile ve Sosyal politikalar bakanlığına ve bimer'e şikayet ediyorum.

Devlet erki, sağolsun anında müdahale ederek bu şahısları evlerinden ekiplere aldırtıyor. Mahallemden birini bile sabah 5'de götürdüler.

Yazmaya devam edin. fişlendiniz.
Düşene bir tekme daha atmaktır. Alfalıktan kaynaklıdır. Haz verir. Başınızı daha da dikleştirir.
çok büyütmemek gereken durum.
görsel
gotluk yapmayın aglatmayin kizlari.
kimselere acımayınız.
döverek yapılmalıdır. zevk verir.
güncel Önemli Başlıklar