bugün

babası ortalıkta olmayan kız çocuğudur.

erkeklere çabuk güvenir baba şefkati ararlar ama erkelerden hep darbe alırlar, bu kızlara yamuk yapan erkekler allah belanızı versin.

toplumun da etkisiyle sağlıklı büyümediklerini düşündüğüm çocuklardır.
Açık soylemek gerekirse zordur. Ayda yılda 1 kere gören biri olarak söylüyorum tabi bunu. Bir müddet sonra çokta acıtmıyor alışmaya başlıyorsunuz. En kötü yanıda erkeklere falan güven problemi yaşıyorsunuz. Benim için oyle yani.
Desteksiz sarmasiga benzer.

Sarmasik destek oldukca büyür ama destek olmazsa oldugu yerde yigilip kalir.
sevgi açıklarını diğer erkeklerden karşılamak istediklerinden dolayı hafif yolludurlar.
3 dakikadır bir önceki entrye bakıyorum. Yazık.
sevgisiz büyüyen kız çok tehlikelidir.yanlış anlaşılmasın,onlarda insan ama dikkatli olmak gerek.hafif değil ultra yollu olabiliyorlar.
Bir şeyleri hep eksik yaşayan kız çocuğudur. Günün birinde bir erkeği Sevdiklerinde, ona normalden daha fazla anlam yükler ve o bu yükü taşıyamadığında ezilen kız olur.
babasız büyüdüğü için hayatın zorluklarına alışmış biridir ama sevgi arayışları yinede karakterlerinin temellidir.
sevilmeyi, korunmayı en çok hak eden; çoğunlukla masum küçük kız çocuğudur.
böyle iki tane arkadaşım oldu. kısa olarak şunu söyleyebilirim ki daha olgun oluyorlar. hafif de maskülenler.
Bana kalırsa, babası tarafindan surekli ezilen, kararlarina saygi duyulmayan, oz güveni eksik, kişiliği oturmamis, her sikistiginda yalan soyleyen, insanlarin derin acilari uzerinden hovardalik taslayarak pic gorunmeye çalışan erkeklere nazaran çok daha masum, cok daha tehlikesiz, cok daha kirilgan kizlardir. Daha fazla adam olma ihtimalleri de yuksek bu arada.
Şaka ile o. çocukluğu arasındaki sınırı anlayamayan dallamaların fikir sıçtığı başlık. Ya burdada babasız büyümüş hanımlar varsa? Bir çocuğun babasız büyümüş olmasının eksikliği, acısı bir yana, birde yolluymuş, bilmemneymiş. Asıl yollu böyle yorum yapanların anaları ki, böyle piçleri doğurmuşlar. Akşam akşam sinirimi bozdunuz gene...
lise okudugum zaman cok sevdigimiz bir abimiz kaza sonucu hayatini kaybetti. iki de kucuk kizi vardi. biri daha ilkokula yeni baslamisti digeri ilk okul son ya da orta bir falandi. annelerini de severlerdi ama ikisi de babasinin kizlariydi, babaciydilar. kucuk kiz cocuklari icin hep oyle degil midir zaten? dedim ya abiyi biz cok severdik ama o kiz cocuklarinin babalarina duyduklari sevgi bambaskaydi. baba esittir dunya, hatta kainatti onlar icin.
kucuk olan baslarda cok farkina varamadi belki ya da biz goremedik bilmiyorum. ama buyuk olanin cokusu cok fena oldu. allah kimseye vermesin gozumuzun onunde eridi bitti kizcagiz. kalbi ne kadar kirildi kim bilir, kucuk bir kiz olmaktan genc kiz olmaya adayken tam da babasina en cok ihtiyac duyacagi yaslarinda babasini kaybetmisti. dunyasi kararmisti yavrucagin. sonralari kucuk kizimiz da hissetti babasinin yoklugunu tabii ama ablasi kadar kotu oldugunu hissetmedik hic. sonra zaman gecti ve yara kabuk bagladi ama o yara asla kapanmadi. kalplerinin bir kosesini dikenli tellerle cevreleyip babalarina ayirdilar. o kose sadece baba icin calisiyordu. 30 yasini gecti evlendi cocugu oldu. o kose hala babaya aittir kimse giremez oraya.
butun bu yasananlara ragmen ikisi de iyi aile kiziydi. tabii ki flortleri olmustur. optukleri opustukleri erkek arkadaslari olmustur. belki sevistikleri de. belki de olmamistir. bilemiyoruz. ama ikisi de mert ve durust kizlardi. babalari gibi sozunun eriydiler.
hem oyle bile olsa bunu zaten hangimiz yapmadik ki? zaten doganin geregi bu degil mi? bir kizi sevdigi biriyle sevistigi icin yollu diye tanimlayan ama sirf cinsel aclikla, abazanlikla hic birsey hissetmeden yatan erkek ne oluyor bu durumda? yollu mu oluyor? yoksa orospu cocugu mu? yoksa erkegin orospusu mu?
yeter lan! rahat birakin artik su kizlari!!
babasiz buyuyen kiz yollu olurmusmus! zihniyetini siktiklerim.
Dokunduğu tene aşık olur.
trollük yapacağım diye orospu çocukluğu yapanları göstermiş konudur. yaptıkları tespitler ne kadar karakter yoksunu olduklarını gösterdiğinden, başka bir şey söylemeye gerek yok.
sevgiyi dışarıda aradığı,herkese kandığı saçmalığı var.yuuook öyle bi dünya mantığı ile hareket etmesini bilen kendi ayakları üstünde durabilen kişilerdir bunlar.salaklık ayrı bi şey babasızlıkla karıştırılmasın.